Żony Miami: Ewa z przyjaciółkami utknęła na parkingu. Padło im Ferrari. "Nie mogę w to uwierzyć"

Żony Miami: Ewa z przyjaciółkami utknęła na parkingu. Padło im Ferrari. "Nie mogę w to uwierzyć"

Żony Miami: Ewa utknęła na parkingu

Ewa wybrała się z przyjaciółkami na babskie wyjście. Dziewczyny spędziły wieczór na plotkach, graniu w golfa i piciu drinków. Ewa często podkreśla, że takie wyjścia nie zdarzają jej się często, ponieważ nie ma na to czasu. "Każda ma swoje życie, każda ma dzieci, męża, ale te nasze babski spotkania dają nam taki power" - zdradza Ewa. Kiedy dziewczyny chcą wracać do domu okazuje się, że jednej z nich padł samochód. Mimo usilnych prób Ferrari nie chce ruszyć. Początkowo panie próbują poradzić sobie z problemem same. Niestety, potrzebna jest im pomoc.
Żony Miami: Ewa Sama zabrała rodzinę na pływanie z delfinami!
Żony Miami: Ewa Sama zabrała rodzinę na pływanie z delfinami!
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"
Żony Miami: Helenita próbuje nowych rzeczy. "Ja się skreśliłam z listy umierających"

Żony Miami w Playerze

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera i widzów TVN 7!
Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu. Panie otworzą przed użytkownikami serwisu drzwi swoich rezydencji i apartamentów. Zaproszą do swojego świata, dzięki czemu fani przekonają się czy, mimo luksusowego życia, ich relacje rodzinne, uczucia, problemy i wybory, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od problemów „zwykłego śmiertelnika“. Przedstawią swoje rodziny, partnerów i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Czy nad ich bajkowym życiem w dobie pandemii pojawiły się również czarne chmury? Co jest dla nich najważniejsze w życiu i czy jest jeszcze coś, o czymś marzą?
Zobacz też:
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!
Żony Miami: Sylwia projektuje private jeta. Wnętrze kosztuje 2 miliony dolarów!