Żony Miami

Żony Miami: 13 tysięcy dolarów za parę sportowych butów? Ta cena zszokowała nawet Elę

Żony Miami

Żony Miami: 13 tysięcy dolarów za parę sportowych butów? Ta cena zszokowała nawet Elę

Żony Miami: Te ceny to przesada?

Ela zabrała na zakupy syna i jego najlepszego przyjaciela. Żona Miami wybrała sklep, o którym dużo słyszała i liczy, że syn kupi sobie nowe buty. Miami słynie z ekskluzywnych butików i modnych sklepów, w których trzeba nieraz zostawić pokaźną sumę pieniędzy. Mimo to, ceny jakie Ela zastaje na miejscu okazują się dla niej ogromnym szokiem. Nie pomaga nawet szampan, który właściciele sklepu chętnie dolewają do kieliszka. "W głowie mi się to nie mieści" - komentuje Ela, słysząc, że jedna z par butów kosztuje 13 tysięcy dolarów.

Żony Miami EXTRA: Ela nie oszczędza na dbaniu o urodę. "Wszyscy potrzebują botoks"
Żony Miami EXTRA: Ela nie oszczędza na dbaniu o urodę. "Wszyscy potrzebują botoks"

Żony Miami w Playerze!

Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni – tak wygląda ich codzienność, do której zabiorą użytkowników Playera!

Pokochaliście „Żony Hollywood“ za ich osobowości, humor i ekstrawagancję. Teraz znów będziecie mieć okazję, by przenieść się do Stanów Zjednoczonych i poznać mieszkające tam piękne i wyjątkowe Polki. Tym razem twórcy programu postanowili odwiedzić Miami i przedstawić wam historie pięciu bohaterek mieszkających w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

Zobacz też:

Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Żony Miami EXTRA: Aneta o dzieciach: "Nigdy nie chciałam ich mieć"
Pozostałe wiadomości