Krzysztof Miruć i Agata Młynarska - co ich łączy?

Krzysztof Miruć i Agata Młynarska
Krzysztof Miruć i Agata Młynarska
Źródło: @krzysztof.miruc / instagram
Wiemy, co łączy Krzysztofa Mirucia z Agatą Młynarską! Prowadzący program "Weekendowa metamorfoza" zdradza kulisy pięknej przyjaźni ze znaną i lubianą dziennikarką TVN.

Krzysztof Miruć i Agata Młynarska

Po programie "Weekendowa metamorfoza" Krzysztof Miruć został ciepło odebrany przez grono fanów. Architekt nie stroni od dobrego poczucia humoru, a także dzielenia się z innymi swoim entuzjazmem. Ostatnio na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z Agatą Młynarską - dziennikarką pracującą w TVN Style. Okazuje się, że gwiazdy TVN połączyły wspólne zainteresowania, a także praca. Wszystko wskazuje na to, że para jest ze sobą zaprzyjaźniona. Krzysztof Miruć zdradził, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce ponad rok temu. Ten duet to świetne połączenie!

Dzięki swojej pracy poznaję wielu ciekawych ludzi. Z @agata_mlynarska poznałem się na planie programu EKSTRA ZMIANA ponad rok temu.Dziś pracujemy wspólnie nad 3 sezonem tego programu. Prywatnie, przyjaźnimy się i pracujemy nad wspólnym projektem, którego efekty za jakiś czas na pewno Wam pokażemy.

- napisał na swoim Instagramie Krzysztof Miruć.

Kibicujecie tej parze?

Zobacz video:

Weekendowa metamorfoza: Krzysztof Miruć o programie

Źródło zdjęcia głównego: @krzysztof.miruc / instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości