Zobacz fragmenty 8. odcinka Top Model PRZED EMISJĄ W TV!

Zmysłowa sesja i wielka niespodzianka w 8. odcinku Top Model
Zobacz fragmenty 8. odcinka "Top Model" przed premierą. Oglądaj program 21 października, o godz. 21.30 w TVN i player.pl.

"Top Model" - odcinek 8.

Pierwszym zadaniem odcinka jest sesja zdjęciowa, podczas której aktualni uczestnicy pozują z uczestnikami z poprzednich edycji. Gośćmi będą: Klaudia El Dursi, Jakob Kosel, Staszek Obolewicz, Olga Kleczkowska, Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Dawid Woskanian, Hubert Gromadzki, Ania Jaroszewska, Rafał Torkowski. Tematem sesji jest romantyczny poranek, fotografem sesji Marcin Tyszka.

Oglądaj "Top Model" w player.pl

Pojawienie się uczestników z poprzednich sezonów "Top Model" było dużym zaskoczeniem dla mieszkańców domu. Nie wszyscy byli jeszcze gotowi. Niektórzy spali. Jednak szybko musieli przygotować się na nowe wyzwanie.

Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Uczestnicy poprzednich edycji w zadaniu specjalnym

Mariusz Jakubowski był zawstydzony podczas pozowania z Klaudią El Dursi. Wyznał, że był zestresowany, ponieważ nie spodziewał się, że atmosfera na sesji będzie aż tak zmysłowa. Żart Klaudii wprawił go w zakłopotanie...

Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Klaudia El Dursi i Mariusz Jakubowski razem w łóżku!

Patrycja Sobolewska i Hubert Gromadzki pozowali w duecie. Atmosfera pomiędzy nimi była elektryzująca. Uczestnik 7. sezonu stwierdził, że dziewczyna go uwiodła! Dobry humor towarzyszył im na sesji.

Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Patrycja Sobolewska uwiodła Huberta Gromadzkiego?

Największa niespodzianka w 8. odcinku "Top Model" to odwiedziny najbliższych. Na najważniejszej sesji uczestnicy pozowali ze swoimi rodzinami. Był to dla nich bardzo wzruszające chwile. Po długiej rozłące pierwszy raz od startu programu mogli zobaczyć rodziców, partnerów i dzieci. Gośćmi specjalnymi na sesji i panelu jurorskim byli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Premiera 8. odcinka "Top Model" 21 października, o godz. 21.30 w TVN i player.pl.

Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Uczestnicy wzruszyli się do łez!

PRZED EMISJĄ W TV: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Top Model

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości