Zobacz fragmenty 5. odcinka Top Model PRZED EMISJĄ W TV!

Zobacz fragmenty 5. odcinka "Top Model" przed premierą w TVN.

"Top Model" - odcinek 5.

Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" mieli bardzo trudne zadanie, pozowali na nagiej sesji! Musieli przełamać wstyd i pokonać stres. Joanna Krupa, Julia Wieniawa i Michał Piróg wspierali ich podczas niełatwego wyzwania. Marcin Tyszka robił zdjęcia. Czy udało się im przełamać wstyd i pokonać stres? Czy wszyscy zgodzili się pozować bez ubrań podczas nagiej sesji? Efekty jurorzy i aktorka oceniali na panelu. Premiera 5. odcinka "Top Model" 30 września, o godz. 21.30 w TVN i player.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Julia Wieniawa gościem na nagiej sesji

Podczas nagiej sesji Dominic D’Angelica wyznał, że czuje się naturalnie bez ubrania, pozowanie nago nie było dla niego problemem. Joanna Krupa i Julia Wieniawa były zachwycone wyrzeźbionym ciałem Dominica i jego poczuciem humoru. Mężczyzna wyglądał bardzo dobrze, świadomie pozował, żeby jak najlepiej wyjść na zdjęciu.

O poranku uczestnicy "Top Model" obudzili się w nie swoich łóżkach. Chłopcy byli zdezorientowani, kiedy zobaczyli, że dziewczyny spały w ich pokoju. Okazało się, że Gracja Kalibabka wystraszyła koleżanki w środku nocy. Sytuacja była dziwna i przerażająca.

Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Gracja Kalibabka przestraszyła koleżanki

Ralph Kaminski był gościem specjalnym w "Top Model". Współpracował z uczestnikami podczas zadania, w którym robili okładki dla magazynu "Glamour". W jego grupie byli: Patrycja Sobolewska, Agnieszka Skrzeczkowska, Łukasz Bogusławski i Dominic D’Angelica. Wokalista wpadł na szalony pomysł, żeby okładka przyciągnęła wzrok.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!