Vera Suprunenko pójdzie w pokazie Mariusza Przybylskiego!

W najbliższą środę w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Mamy dobrą wiadomość dla fanów programu „Top Model” – w pokazie weźmie udział Vera Suprunenko, uczestniczka drugiej edycji!

Mariusz Przybylski był gościem piątego odcinka drugiej edycji. Projektant oceniał umiejętności modelek w chodzeniu po wybiegu. Zadanie nie należało do najłatwiejszych – wybiegiem było… przejście dla pieszych w samym centrum Warszawy. Mariusz Przybylski ogłosił wówczas, że najlepiej na wybiegu poradziła sobie Vera Suprunenko. W nagrodę modelka pójdzie w pokazie projektanta podczas Tygodnia Mody w Berlinie, jednak nie w styczniu (jak zapowiadano), ale w lipcu.
Przed Berlinem Verę czeka mała „rozgrzewka” – środowy pokaz projektanta w Warszawie. Vera jako jedyna reprezentantka „Top Model” pojawi się na wybiegu. Jak sobie poradzi? W czwartek zaprezentujemy Wam galerię zdjęć z tego wydarzenia, a 18 grudnia w programie „Co Za Tydzień” zobaczycie relację z pokazu!
Zobacz również:
Vera jako seksowna kusicielka. Kulisy sesji
Vera jako seksowna kusicielka. Kulisy sesji
Znamy sekret idealnej figury Very Suprunenko!
Znamy sekret idealnej figury Very Suprunenko!
Czy Vera chciałaby być ukraińską Tyrą Banks?
Czy Vera chciałaby być ukraińską Tyrą Banks?
Autor: Katarzyna Gargol