Poznaj uczestników 10. sezonu Top Model!

vlcsnap-2021-09-15-23h00m03s158.png
Jurorzy wybrali 15 osób, które dostały się do domu "Top Model". Walczą o zwycięstwo w 10. edycji programu.

"Top Model" 10 - uczestnicy

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkali w domu "Top Model". O wygraną w 10. sezonie reality show rywalizuje 15 osób: Nicole Akonchong, Kacper Jasiński , Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki , Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasielewski, Dominika Wysocka, Weronika Zoń.

Uczestnicy Top Model 10

Top Model: Kacper Jasiński
Top Model: Kacper Jasiński
Top Model: Olga Król
Top Model: Olga Król
Top Model: Bartosz Kloch
Top Model: Bartosz Kloch
Top Model: Nicole Akonchong
Top Model: Nicole Akonchong
Top Model: Mikołaj Krawiecki
Top Model: Mikołaj Krawiecki
Top Model: Adam Lochyński
Top Model: Adam Lochyński
Top Model: Kacper Orenkiewicz
Top Model: Kacper Orenkiewicz
Top Model: Wiktoria Pawliszewska
Top Model: Wiktoria Pawliszewska
Top Model: Sophia Mokhar
Top Model: Sophia Mokhar
Top Model: Łukasz Wasielewski
Top Model: Łukasz Wasielewski
Top Model: Arkadiusz Pydych
Top Model: Arkadiusz Pydych
Top Model 10: Finałowy pokaz w lesie
Top Model 10: Finałowy pokaz w lesie

Uczestnicy Top Model 10

Nicole Akonchong

Nicole ma 19 lat. Jest pół-Polką i pół-Kamerunką. Urodziła się we Włoszech i tam mieszka. Rodzina jest dla niej podstawową wartością. Jest tegoroczną maturzystką. W szkole uprawiała lekkoatletykę. W 2018 roku została wybrana Miss Blumare. Od 15 roku życia pracuje jako modelka we Włoszech. Zgłosiła się do polskiej edycji „Top Model”, ponieważ w Polsce by chciała spełnić marzenie o zostaniu top modelką.

Kacper Jasiński

Kacper ma 20 lat. Mieszka w domu dziecka w Łodzi, nie był wychowywany przez rodziców. Ma trzy siostry i brata, rodzeństwo jest dla niego największym wsparciem. Uwielbia piłkę nożną, jest wielkim fanem Cristiano Ronaldo. Dotychczas roznosił ulotki i pracował w magazynie. Interesuje się modelingiem od 16 roku życia. Jego marzeniem jest założenie szczęśliwej rodziny i życie w dobrobycie. Chciałby poprzez udział w programie poprawić pewność siebie, której brakuje mu od najmłodszych lat.

Bartosz Kloch

Bartosz ma 23 lata. Urodził się z wadą kończyn. Jego rodzice stanęli przed trudnym wyborem: syn będzie jeździł na wózku inwalidzkim albo zgodzą się na trudną operację i będzie nosił protezy. Zgłosił się do programu, ponieważ chce przełamać stereotypy na temat tego, jak powinien wyglądać model. Odkąd w ramach eksperymentu pomalował swoje nogi na kolor czerwony, udowadnia, że bariery są tylko w naszych głowach. W zeszłym roku przejechał 7777 km na rowerze. Wziął udział w kampanii międzynarodowego sklepu internetowego (Zalando) i coraz śmielej odnajduje się przed obiektywem. Jego hobby to przełamywanie własnych barier. Studiował projektowanie odzieży, ale przerwał naukę. Pracował w salonie sukien ślubnych, pomagał przy wielu sesjach fotograficznych. Obecnie zajmuje się działalnością w social mediach. Na TikToku obserwuje go 120 000 followersów.

Mikołaj Krawiecki

Mikołaj ma 22 lata. Jest synem księdza, pochodzi z ortodoksyjnej rodziny greko-katolickiej, w której nie ma celibatu. Rodzice są po rozwodzie. Mama mieszka w Bieszczadach, ojciec na północy Polski. Odwiedza rodziców co pół roku, jednak z mamą ma dużo lepsze relacje. Ma również dwie siostry biologiczne oraz siostrę i brata z rodziny zastępczej. Mówi o sobie, że jest czarną owcą w rodzinie. Mieszka ze swoją dziewczyną, która jest modelką – Michelle Gutknecht. Do modelingu namówiła go siostra, która zajmuje się fotografią, pracuje w branży modowej w Paryżu. Kacper przez wiele lat grał w kosza i hokeja, po kontuzji kolana przerwał treningi. Studiuje dziennikarstwo, wcześniej skończył teorię literatury. Przez rok studiował prawo, ale zrezygnował. Dużo podróżował i próbował swoich sił w różnych miejscach.

Olga Król

Olga ma 19 lat. Jest tegoroczną maturzystką. Wybiera się na studia dziennikarskie, myśli też o szkole wizażu lub psychologii. Bardzo lubi pomagać innym. Interesuje się literaturą wojenną, makijażem, modą, samorozwojem oraz podróżami. W 2020 roku brała udział w Miss Polski. Olga mieszka z mamą. By wspomóc rodzinny budżet pracowała zrywając maliny, w zakładzie krawieckim oraz jako modelka. Była związana z agencją do 2020 roku, wzięła udział w pokazie Dawida Wolińskiego. W 9. sezonie „Top Model” była nominowana do srebrnego biletu.

Adam Lochyński

Adam ma 20 lat. W 10. edycji „Top Model” był nominowany do srebrnego biletu, dostał bardzo dużo głosów, ale nie udało mu się wygrać. Studiuje fizjoterapię i kocha sport. Po raz pierwszy na siłownię wszedł jako pięciolatek. Tata zabrał go ze sobą, bo Adam bardzo chciał zobaczyć jak wygląda prawdziwy trening. Dziś nadal trenuje z tatą. O modelingu zaczął myśleć ponieważ znajomi sugerowali mu, że powinien spróbować. Adam gra na gitarze klasycznej, jest wrażliwym romantykiem. Muzyką, którą sam tworzy, skradł serce niejednej dziewczynie.

Sophia Mokhar

Sophia ma 24 lata. Jest osobą transpłciową. Przeszła terapię hormonalną. Modelką chciała zostać już w dzieciństwie, nie mogła zrealizować marzenia przed swoją przemianą. Pochodzi z Białorusi. Do Polski przyjechała w wieku 17 lat, żeby studiować stosunki międzynarodowe. Tutaj przeszła swoją transformację, samodzielnie ją sfinansowała. Pracuje w amerykańskiej korporacji zajmującej się nieruchomościami, na razie tylko dział HR wie o jej sytuacji, koledzy jeszcze nie. Od roku ma chłopaka. W wolnym czasie lubi czytać, medytować i biegać.

Kacper Orenkiewicz

Kacper ma 20 lat, od 4-go roku życia mieszka w Oslo z mamą. Jego tata zginął w wypadku kiedy on był mały. Mówi łamaną polszczyzną, bo ojczystego języka uczył się tylko w domu. Ma doświadczenie w modelingu, występował w kilku reklamach w Norwegii. Pracuje również w świetlicy z dziećmi. Kacper ma dziewczynę, z którą jest od 4 lat, są razem bardzo szczęśliwi, to ona namówiła go do zgłoszenia się do „Top Model”. Uprawia sport, koszykówka to jego ulubiona dyscyplina.

Aleksandra Skubis

Aleksandra ma 23 lata. Znajomi nazywają Gigi. Ma duże doświadczenie w modelingu, jednak przerwała pracę modelki. Uważa, że „Top Model” daje wiele możliwości, ale przede wszystkim "challengeuje do zmierzenia się z własnymi słabościami". Od 6 lat trenuje jazdę konną, należała do kawalerii konnej 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich. W 2017 roku ukończyła czteroletnie liceum plastyczne wyjechała do Włoch, później do Francji. W 2019 roku mieszkała w Tajlandii, zwiedziła Indonezję i Malezję.

Julia Sobczyńska

Julia ma 22 lata. Jest lesbijką, na casting przyjechała ze swoją narzeczoną, Judytą. Nosi pierścionek zaręczynowy, związek trwa od stycznia 2019 roku. Relacja z Judytą daje jej poczucie bezpieczeństwa, gdy są razem, nie ma rzeczy niemożliwych. Związek, ukształtował jej charakter. Julia zgłosiła się do „Top Model” ponieważ uważa, że ma do tego warunki i szkoda byłoby nie wykorzystać tego, co podarowała jej matka natura. Jest otwarta, szalona, czasem impulsywna oraz rozrywkowa. Gadatliwość i entuzjastyczne podejście do życia to także jej cechy. Jej największe pasje to podróżowanie i akwarystyka.

Wiktoria Pawliszewska

Wiktoria ma 25 lat. Uczy dzieci programowania i udziela korków z informatyki dziewczynkom. Chce im pokazać, że można, bo sama kiedyś usłyszała, że programowanie to męskie zajęcie i jako kobieta nie da rady. Poza tym próbuje różnych rzeczy: baletu, jogi, tańca, teatru. Fizjoterapię studiuje jako drugi kierunek. Przed pandemią przytyła 12 kg. Zrzuciła je w czasie pandemii z małą nadwyżką, łącznie 17 kg. Wiktoria niedawno wzięła ślub. Na castingu zrobiła duże wrażenie na jurorach swoim entuzjazmem i otwartością.

Arkadiusz Pydych

Arek ma 26 lat. Urodził się w polskiej rodzinie we Włoszech. Do Polski przeprowadził się mając 14 lat. Mierzył się kiedyś z dużą nadwagą. Najwięcej w życiu ważył 118 kg. Udało mu się zrzucić aż 60 kg. Dziś żyje bardzo zdrowo - uwielbia sam gotować, szczególnie włoskie potrawy. Relaksuje się przy tym i uspokaja. Ćwiczy na siłowni, lubi też jeździć na rowerze. Codziennie stara się zrobić co najmniej 10 tys. kroków - uwielbia spacerować z muzyką w słuchawkach. Arek pracuje jako informatyk, kończy też studia na kierunku zarządzanie. O modelingu zaczął myśleć, kiedy zobaczył efekty koleżeńskich wygłupów przed aparatem. W świecie mody najbardziej podziwia Karla Lagerfelda.

Łukasz Wasielewski

Łukasz ma 21 lat. To buntownik z wyboru. Buntuje się przeciwko wszystkiemu i chodzi własnymi ścieżkami. Dopiero rok temu skończył szkołę, ponieważ z nauką zawsze mu było nie po drodze. Obecnie pracuje w sklepie muzycznym, co doskonale łączy z pasją do muzyki. Gra na kilku instrumentach, m.in. na djembie, przed pandemią założył zespół muzyczny. Łukasz od 3 lat jest trzeźwym narkomanem. Pochodzi z Helu, a do Łodzi przyjechał na odwyk i tam już został. Jest bardzo zadowolony, że okres uzależnień ma już za sobą i teraz może „ćpać życie”.

Dominika Wysocka

Dominika ma 20 lat. Studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Inżynieria Środowiska, ma stypendium. Moda jest jej pasją, stara się śledzić najnowsze trendy. Jest bardzo ciekawa świata, uwielbia podróżować. Kocha czytać książki, szczególnie kryminały. Ma chłopaka, z którym relację ocenia na 10/10. Partner bardzo ją wspiera i namówił ją, aby zgłosiła się do „Top Model”. Brała udział w kampanii sukien ślubnych.

Weronika Zoń

Weronika ma 21 lat. Zdobyła złoty bilet do 10. Edycji „Top Model”. Mieszka w Anglii, gdzie pracuje w szpitalu - przygotowuje jedzenie dla pacjentów. Kocha tworzyć biżuterię i myśli o otworzeniu swojego biznesu w przyszłości. Poza tym zajmuje się przygotowywaniem kontentu do mediów społecznościowych. Gdy była mała jej rodzice rozstali się. Mama Weroniki razem z dziećmi przeprowadziła się do Anglii. Początki w obcym kraju były trudne dla dziewczyny, głównie ze względu na barierę językową. Skończyła kosmetologię. Weronika ma chłopaka, którego poznała w szpitalu. Uwielbia wyjazdy z rodziną i psem. Nie ma jeszcze doświadczenia w modelingu. Kiedyś pracowała jako hostessa dla małej agencji.

podziel się:

Pozostałe wiadomości