Uczestnicy Top Model są parą!

Samuela Górska i Rafał Torkowski
Samuela Górska i Rafał Torkowski
Źródło: instagram.com/rafaltorkowski
Uczestnicy Top Model - Rafał Torkowski i Samuela Górska spotykają się ze sobą. Na Instagram dodali wspólne zdjęcia.

Rafał Torkowski i Samuela Górska są parą

Rafał Torkowski i Samuela Górska wzięli udział w sesji zdjęciowej, której efektem są gorące fotografie. Okazało się, że miłość połączyła ich w życiu prywatnym. Na Instagram dodali zdjęcia. W opisach wyznali sobie uczucie.

Nikt nie jest idealny, dopóki się w nim nie zakochasz - napisał Rafał w opisie jednego ze zdjęć.

Rafał Torkowski w "Top Model"

Rafał Torkowski był uczestnikiem w 8. edycji "Top Model". Jurorzy byli pod wrażeniem jego wysportowanej sylwetki. Dawid Woliński docenił jego predyspozycje do bycia modelem oraz ciekawą twarz. Odpadł w 7. odcinku. Po udziale w show TVN kontynuuje pracę w modelingu.

Rafał Torkowski ma 27 lat, ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce, z powodu kontuzji przerwał treningi i starty w zawodach. Po zakończeniu kariery sportowej nie wiedział, co chce zrobić w życiu. Przypadek sprawił, że miał przyjemność wziąć udział w trójmiejskim pokazie mody. Bardzo mu się spodobało, zaczął interesować się sesjami i pokazami, to natchnęło go wzięcia udziału w programie.

Top Model: Były sportowiec zachwycił Dawida Wolińskiego

Top Model: Były sportowiec zachwycił Dawida Wolińskiego

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Kim jest Samuela Górska?

Samuela Górska była uczestniczką 4. sezonu "Top Model". Zrezygnowała z programu przed pierwszą sesją zdjęciową. Jej decyzją była zaskoczona Joanna Krupa i Michał Piróg oraz pozostali uczestnicy.

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/rafaltorkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości