Top Model: Joanna Krupa zdenerwowała się na Weronikę

"Top Model" - odcinek 4.

Joanna Krupa jest zachwycona Weroniką Kaniewską, dlatego dała jej złoty bilet do "Top Model". Na pierwszym panelu jurorskim zdenerwowała się jednak na swoją ulubienicę. Uważa, że dziewczyna zbyt mało wierzy w swoje możliwości. Patrycja Sobolewska także ma podobną sytuację, brak jej pewności i wiary w siebie.

Ja się bardzo wkurzyłam, bo ten program naprawdę jest moją pasją. Ja naprawdę w nich wierzę. Jak widzę kogoś, kto jest brylancikiem i one się za siebie nie biorą, to mnie to wkurza. Czuję, że ja tracę swój czas i to nie jest sprawiedliwe, że takie piękne dziewczyny nie widzą tego, co my widzimy – to po co tutaj są w programie? Wkurzyłam się, że naprawdę muszą coś zrobić, żeby zaczęły wierzyć w siebie - powiedziała Joanna.

Prowadząca "Top Model" jest zaskoczona postawą Weroniki:

Nie po to jej daliśmy złoty bilet, żeby teraz nie dała z siebie wszystkiego. Dlatego się zdenerwowałam, bo naprawdę ona od początku nie musiała przychodzić na bootcamp. Miała łatwiej, że od razu wierzyliśmy, że przyjdzie do domu "Top Model". Nie wiem dlaczego jeszcze nie wierzy, że ma tą szansę.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!