Joanna Krupa ochrzciła córkę. Zobacz zdjęcia z ceremonii!

Joanna Krupa z mężem i córką
Joanna Krupa ochrzciła córkę
Źródło: x-news
Joanna Krupa opublikowała na Instagramie zdjęcia z chrztu córki.

Joanna Krupa ochrzciła córkę

Joanna Krupa i Douglas Nunes w ochrzcili córkę. Modelka i jej mąż oraz najbliższa rodzina wzięli udział w uroczystej ceremonii. Rodzicami chrzestnymi Ashy-Leigh są siostra Joanny – Marta Andretti i jej mąż Marco Andretti. Chrzest odbył się podczas specjalnej mszy w Los Angeles.

Prowadząca "Top Model" na Instagram dodała zdjęcia z kościoła. Na fotografiach widzimy szczęśliwych rodziców oraz chrzestnych, a także członków rodziny. Pojawili się m.in. rodzice Joanny.Specjalny dzień Naszego Anioła – napisała.

Joanna Krupa zadbała o specjalny strój dla swojej córeczki, mała Asha-Leigh wyglądała pięknie w satynowej sukni i czapeczce.

Joanna Krupa urodziła córkę

Joanna Krupa została mamą w listopadzie 2019 roku, urodziła córkę w klinice w Los Angeles. Modelka i jej mąż Douglas Nunes wzięli ślub w sierpniu 2018, od tego czasu starali się o dziecko. Gwiazda TVN wyznała, że kiedy poznała swojego ukochanego, wiedziała, że chce mieć z nim dzieci. Jej partner miał takie same odczucia. Oboje chcieli założyć rodzinę.

Prowadząca "Top Model" jest bardzo szczęśliwa, w social mediach dzieli się zdjęciami córeczki. Mała Asha-Leigh ma coraz większe grono fanów na Instagramie swojej sławnej mamy.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Joanna Krupa o mężu i córce

Joanna Krupa o mężu i córce

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/joannakrupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości