Ania Markowska z Top Model pokazała blizny po operacjach: Bardzo się ich wstydziłam

Anna Markowska przed udziałem w "Top Model" pokonała chorobę nowotworową. Po operacjach pozostały jej blizny. Pokazała zdjęcia i dodała ważny post na Instagramie.

Anna Markowska z "Top Model" - choroba nowotworowa

Anna Markowska była uczestniczką 7. sezonu "Top Model". Dotarła do finału reality show. Zdobyła uznanie jurorów i sympatię widzów. W programie opowiedziała także o swojej chorobie. Kilka lat wcześniej zachorowała na raka. Dzięki leczeniu udało się jej pokonać złośliwy nowotwór głowy i wrócić do zdrowia. Przeszła pięć operacji i dwa przeszczepy. Przez kilka miesięcy była karmiona tylko przez sondę. Przez pewien czas nie mogła także mówić.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Top Model: Ania Markowska i Łukasz Bogusławski jako para na sesji

Anna Markowska z "Top Model" - blizny po operacjach

Anna Markowska jest bardzo aktywna w social mediach, na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego i zawodowego oraz podróży. Uczestniczka "Top Model" dodała post, w którym pokazała blizny, jakie postały na jej ciele po operacjach. Wyznała, że dzięki zabiegom medycyny estetycznej udało się poprawić wygląd i zmniejszyć widoczność blizn. Napisała także kilka zadań na temat udziału w programie i realizacji marzeń. Jednym z nich była praca w modelingu, dzięki show TVN może spełniać swoje cele i pragnienia.

Pamiętam jak bardzo bałam się, kiedy w Top Model na castingu zaczęto wypytywać mnie o blizny i inne jeszcze wtedy bardziej widoczne zmiany na twarzy po chorobie... bardzo się ich wstydziłam. Dziś wiem, że gdybym nie zawalczyła o swoje marzenia, wciąż zastanawiałabym się, jak to było przed chorobą… Na spełnienie marzeń nie ma idealnego momentu, to moment wybiera nas, wystarczy za nim biec... Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że mogę pracować w swojej ukochanej branży i być na planie, nic bardziej mnie nie cieszy � Dziś tak wiele udało się wypracować, że prawie nie widać skutków choroby (ogromnie dziękuję @klinikamiracki ,daliście mi nową pewność siebie🙏🏻🤍) Dziś wiele mówię o medycynie, bo czasami niewiele trzeba, a tak wiele potrafi zmienić… Biorąc udział w programie spadła na mnie fala ocen, wszyscy mieli coś do powiedzenia… jedni mnie nie polubili, inni absolutnie poczuli moją energię 🧝🏽‍♀️🙏🏻 Dziś Wam wszystkim chcę podziękować, zwłaszcza tym, którzy dali mi szansę i wspierali, nie oceniali, a po prostu rozumieli. Zawsze jestem dla Was 🙏🏻❤️ - napisała Ania na Instagramie.

Anna Markowska w "Top Model"

Anna Markowska pochodzi z Krakowa, od kilku lat mieszka w Warszawie. Była finalistką 7. sezonu "Top Model". Wcześniej z powodu choroby nowotworowej przerwała pracę w modelingu. Dzięki udziałowi w programie TVN spełniła swoje marzenie, ponownie pracuje jako modelka. Uwielbia zwierzęta. Jej pasją jest sport, trenuje Muay Thai.

Ania Markowska o chorobie i kompleksach

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!