Sandra Dorsz spełnia swoje marzenia dzięki Top Model. Jak program zmienił jej życie?

Top Model: Sandra Dorsz
Top Model: Sandra Dorsz
Sandra Dorsz dzięki "Top Model" spełnia marzenia. Pracuje w modelingu, rozwija swoje pasje. Program zmienił jej życie i otworzył przed nią nowe możliwości. Jak ocenia swój udział w reality show TVN?

Sandra Dorsz o udziale w "Top Model"

Sandra Dorsz jest finalistką 8. edycji "Top Model". Interesuje się modelingiem, aktorstwem i dziennikarstwem. Zdobyła tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Jej największym modowym marzeniem jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret.

Zgłosiła się na casting do programu, ponieważ namówiła ją do tego siostra. Wyznała, że był to jeden z najbardziej stresujących momentów w jej życiu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka jednogłośnie byli na tak! Dobrze poradziła sobie także na bootcampie. Kiedy zakwalifikowała się do ścisłego grona uczestników programu było to dla niej duże wyzwanie. Wiedziała, że musi dać z siebie wszystko. Z odcinka na odcinek robiła coraz większe postępy.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Sandra podbiła serca jurorów Top Model

Sandra podbiła serca jurorów Top Model

Sandra Dorsz o sesjach w "Top Model"

Najbardziej wspomina pierwszą sesję z programu na trampolinach, podczas której uczestnikom towarzyszyła Magdalena Frąckowiak, fotografował Marcin Tyszka. Najmilsze wspomnienia ma z sesji w skansenie, wszystko za sprawą koguta, którego na początku się bała. Anna Jagodzińska kibicowała jej i motywowała do pracy. Najgorzej czuła się podczas nagiej sesji, musiała pokonać swoje obawy i wstyd. Podczas sesji w Stambule także nie czuła się najlepiej, ale miała motywację do pracy przed zbliżającym się finałem.

Sandra Dorsz zestresowana nagą sesją w Top Model

Sandra Dorsz zestresowana nagą sesją w Top Model

Sandra Dorsz o finale "Top Model"

W finale 8. sezonu "Top Model" o zwycięstwo walczyli Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Sandra wyznała, że czuła się fantastycznie, wiedziała, że wszyscy finaliści mają silne osobowości. Zajęła 4. miejsce.

Po udziale w show TVN podpisała kontrakt z agencją modelek, pracuje w modelingu. Bierze udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Zależy jej także na rozwijaniu swojego profilu na Instagramie, docenia siłę social mediów. Dzięki "Top Model" Sandra spełnia swoje marzenia. Zachęca wszystkich, którzy także marzą o pracy w świecie mody, żeby odważyli się zgłosić do programu.

Zobacz fragmenty "Top Model":

The best of Sandra Dorsz w Top Model

The best of Sandra Dorsz w Top Model

Sandra Dorsz nabrała pewności siebie dzięki Top Model

Sandra Dorsz nabrała pewności siebie dzięki Top Model

Top Model: Sandra i Staszek jako zakochana para podczas sesji

Top Model: Sandra i Staszek jako zakochana para podczas sesji

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości