Najlepsze sesje zdjęciowe w 8. edycji "Top Model"

Top Model: Dawid Woskanian
Zobacz przegląd ciekawych sesji z 8. sezonu "Top Model".

Sesje zdjęciowe w 8. edycji "Top Model"

Sesje w "Top Model" są jednymi z najważniejszych zadań w programie. Uczestnicy mogą nauczyć się pozować i współpracować z najlepszymi specjalistami w branży. Zdjęcia robią uznani fotografowie z Polski i ze świata. Goście specjalni wspierają modelki i modeli w show TVN.

Zdjęcia z sesji są oceniane podczas paneli jurorskich. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński na ich podstawie podejmują decyzje o tym, kto przechodzi dalej.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Goście specjalni na sesjach w "Top Model 8"

Magdalena Frąckowiak towarzyszyła uczestnikom podczas pierwszej sesji panelowej. Marcin Tyszka fotografował uczestników podczas skoków na trampolinie. Było to dla nich duże wyzwanie.

Sesja "Lodowa kraina", miała decydujące znaczenie dla uczestników "Top Model". Pozowali nago w specjalnej scenografii wykonanej z lodu. Gościem specjalnym była Kasia Struss, która razem z Michałem Pirógiem nadzorowała zadanie. Autorem zdjęć jest Robert Wolański.

Klaudia El Dursi nago w Top Model

Gościem sesji zdjęciowej w skansenie w Sierpcu była Anna Jagodzińska, autorką fotografii jest Marta Wojtal.

Podczas rodzinnej sesji zdjęciowej uczestnikom Top Model towarzyszyli Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko. Przed obiektywem Adama Plucińskiego pozowali ze specjalnie zaproszonymi gośćmi – swoimi rodzinami.

Ostatnim zadaniem przed wyjazdem na fashion week była sesja zdjęciowa we współpracy z magazynem "Vogue". Uczestnicy w kreacjach najlepszych światowych marek pozowali na jednym z warszawskich blokowisk. Stylizacje przygotowała Karla Gruszecka, zdjęcia zrobiła Zuza Krajewska.

W Jerozolimie sesję wykonał izraelski fotograf – Iddo Lavie. W Turcji uczestnicy pozowali przed obiektywem Mehmeta Erzincana i Osmana Uzela.

Sesja w deszczu dla marki Apart był jednym z dodatkowych zadań w "Top Model". Marcin Tyszka fotografował uczestników w niezwykle gorącej i zmysłowej atmosferze. Gościnnie wzięli w niej udział również uczestnicy poprzednich sezonów show TVN: Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Żaklina Ta Dinh, Hubert Gromadzki, Franciszek Strąkowski, Patryk Grudowicz, Adam Boguta i Adam Niedźwiedź.

Top Model: Żaklina Ta Dinh i Dawid Woskanian pozowali razem

Źródło zdjęcia głównego: Robert Wolański / TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości