Dominika Wysocka wygrała 10. edycję Top Model. Zobacz podsumowanie finału

Top Model: Dominika Wysocka
Top Model: Dominika Wysocka
Źródło: TVN
Zobacz fragment finałowego odcinka 10. sezonu "Top Model".

"Top Model" - odcinek 13.

Wielki finał 10. sezonu "Top Model" za nami! Dominika Wysocka wygrała jubileuszową edycję programu TVN. Finałowy odcinek 10. serii prowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. Jurorzy: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Monika JAC Jagaciak oceniali zdjęcia z dwóch sesji z finalistkami.

W trakcie pokazów mody wystąpili polscy artyści: Brodka, Smolasty i Michał "Fox" Król. Finalistki oraz pozostali uczestnicy programu zaprezentowali kolekcje znanych projektantów: MMC, Mariusza Przybylskiego i Rafała Świądera oraz MODIVO.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Kto wygrał "Top Model" 10?

Dominika Wysocka głosami widzów i dzięki punktom jurorów wygrała 10. edycję reality show TVN.Jej zdjęcie ukaże się na okładce magazynu "Glamour". Zdobyła 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją Model Plus. W finale rywalizowały także: Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska.

Sesje zdjęciowe w finale "Top Model"

Finalistki 10. serii "Top Model" wzięły udział w sesji okładkowej do magazynu "Glamour". Michał Piróg poleciał razem z nimi na Malediwy. Dominika, Julia i Nicole w malowniczej scenerii pozowały do zdjęć. Dominika Wysocka jako zwyciężczyni pojawi się na okładce kultowego czasopisma.

W finałowym odcinku Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Monika JAC Jagaciak oceniali efekty sesji okładkowej. Julia Sobczyńska jako pierwsza odpadła podczas finału 10. edycji "Top Model".

Kolejna sesja powstała dla marki Apart. Finalistki "Top Model" pozowały w zabytkowym samochodzie. Dominika i Nicole przeniosły się w czasie, wcieliły się w damy z lat pięćdziesiątych. Zdjęcia zrobiła Dorota Szulc.

Muzyczne gwiazdy i pokazy w "Top Model"

Podczas finału 10. edycji "Top Model" uczestniczki i uczestnicy zaprezentowali kreacje z kolekcji polskich projektantów: MMC – Ilony Majer i Rafała Michalaka, Mariusza Przybylskiego i Rafała Świądera oraz MODIVO. Gościnnie na wybiegu pojawili się również "all stars" z poprzednich sezonów programu. Pokazy mody uświetnili swoimi przebojami: Brodka, Smolasty i Michał "Fox" Król.

Top Model 10: Najlepsze fragmenty 13. odcinka

Top Model: Nicole i Dominika na sesji dla marki Apart
Top Model: Nicole i Dominika na sesji dla marki Apart
Julia Sobczyńska w 10. edycji Top Model
Julia Sobczyńska w 10. edycji Top Model

Top Model 10: Najlepsze fragmenty 13. odcinka

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!