MICHAŁ BORZUCHOWSKI

Michał Borzuchowski, 17 LAT
Michał Borzuchowski
Wymiary:
89/79/95
188 cm
Z jakiego miasta pochodzisz? Z małej miejscowości Żmijewo-Trojany.
Twoje aktualne miejsce zamieszkania? Żmijewo-Trojany
Ukończone szkoły: Jestem w klasie maturalnej Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Wyspiańskiego w Mławie.
Czy masz rodzeństwo? Mam czwórkę rodzeństwa, siostrę Izę która ma 21 lat i dwóch braci: Piotrka który ma 16 lat i Kubę który ma 20 lat.
Co robisz gdy jest ci smutno? Gdy jest mi smutno lubię słuchać pozytywnej muzyki i często rozmawiam z przyjaciółmi którzy podnoszą mnie na duchu.
Co jest twoją pasją? Od zawsze uwielbiałem być przed aparatem, na początku amatorsko lecz teraz to się zmieni.
Jak spędzasz wolny czas? Czas wolny spędzam tak jak zwykły nastolatek, oglądam seriale, czytam książki, słucham muzyki i spotykam się z moimi przyjaciółmi.
Kto jest dla Ciebie wzorem? Dla mnie wzorem od zawsze byli moi rodzice, wychowali mnie w poszanowaniu drugiego człowieka i wpoili wartości które wyznaję do dzisiaj.
W czym jesteś najlepszy? Myślę, że najlepszy jestem w rozśmieszaniu ludzi, uwielbiam być w towarzystwie i sprawiać by inni się śmiali.
Twoje motto życiowe? Żyj własnym życiem, gdyż nikt nie przeżyję go za Ciebie!
Największe marzenie? Moim największym marzeniem jest zostanie modelem na skalę światową. Chciałbym w przyszłości chodzić na pokazach najlepszych światowych marek i pracować z ludźmi z całego świata
Co cię zachwyca? Od zawsze zachwyca mnie sztuka, co za tym idzie piękno. Od zawsze mam artystyczną duszę. Gdy byłem młodszy lubiłem rysować i śpiewać. Teraz został tylko śpiew.
Co cię denerwuje? Denerwują mnie osoby leniwe, nie szanujące drugiej osoby. Jestem perfekcjonistą, więc nie mogę znieść bałaganu.
Co będziesz robić za kilka lat, gdzie się widzisz? Swoją przyszłość chciałbym związać z modelingiem. W przyszłości chciałbym też dostać się na studia architektoniczne. A dokładnie z projektowania wnętrz
Model/modelka/projektant, którego cenisz? Moim ulubionym modelem jest Dominik Sadoch. Uważam że przedstawia typ urody podobny do mojego i mam nadzieję że odniosę sukces podobny do jego. ulubionym projektantem jest Yohji Yamamoto. jego prace są niesamowitego. Chciałbym kiedyś z nim pracować
Kto lub co cię inspiruje? Odkąd pamiętam, zawsze inspirował mnie Michael Jackson. Osiągnął wielki sukces mimo wielkich przeciwności i zostanie zapamiętany na zawsze.
Fashion film Michała Borzuchowskiego
Fashion film Michała Borzuchowskiego