Przed startem Ameryka Express przypominamy najlepsze momenty Karoliny Pisarek w Top Model

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek pojawi się w nowej edycji "Ameryka Express". Modelka swoją przygodę z telewizją rozpoczęła dzięki udziałowi w programie "Top Model". Przypominamy jej najciekawsze chwile z reality show.

Najlepsze momenty Karoliny Pisarek w "Top Model"

Karolina Pisarek dzięki "Top Model" osiągnęła sukces w modelingu. Zakwalifikowała się do finału 5. sezonu show TVN razem z Radkiem Pestką i Jakobem Koselem. Znalazła się na podium, na 2. miejscu. Zgłosiła się do programu jako 18-letnia dziewczyna, która marzyła o pracy w świecie mody. Wykorzystała swój udział w reality show najlepiej, jak potrafiła. Była pracowita i zdeterminowana. Starała się podczas zadań i sesji, przyjmowała wskazówki jurorów i gości specjalnych. Z każdym odcinkiem mogliśmy obserwować jej rozwój. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jej urody i determinacji na drodze do sukcesu.

Po zakończeniu 5. edycji "Top Model" Karolina Pisarek z powodzeniem rozwija swoją karierę w modelingu. Współpracuje z agencją modelek, bierze udział w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych. W styczniu 2019 roku, jako pierwsza Polska w historii, znalazła się na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Urodę Polki docenili twórcy rankingu The 100 Most Beautiful Faces of 2019. Rok później także została wyróżniona w tym rankingu.

Karolina Pisarek jedną ze 100 najpiękniejszych kobiet na świecie! >

Karolina Pisarek królową dżungli

Karolina Pisarek królową dżungli

Karolina Pisarek w "Ameryka Express"

Karolina Pisarek pojawi się nowej edycji "Ameryka Express" - premiera wiosną w TVN! Modelka do udziału w programie zaprosiła swoją przyjaciółkę Martę Gajewską - Komorowską. Stworzyły energetyczny duet, nie straszne były im wyzwania. Reality show zostało zrealizowane w Gwatemali i Kolumbii. Prowadzącą jest Daria Ładocha.

Poprzednie sezony "Ameryka Express" i "Azja Express" możesz obejrzeć w player.pl >

Ameryka Express: Karolina Pisarek o nowej prowadzącej!

Ameryka Express: Karolina Pisarek o nowej prowadzącej!

Kim jest Karolina Pisarek?

Karolina Pisarek urodziła się w 1997 roku, pochodzi ze Szczecinka. Jest finalistką 5. edycji programu "Top Model", zajęła 2. miejsce. Doskonale radzi sobie w modelingu. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych. W styczniu 2019 roku, jako pierwsza Polska w historii, znalazła się na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Rok później także została wyróżniona w tym rankingu. Pasją Karoliny od zawsze był sport - siatkówka, a później koszykówka. Modelka uwielbia aktywność fizyczną, dzięki temu może pochwalić się perfekcyjną figurą.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości