Top Model

HUBERT GROMADZKI

Top Model

Hubert Gromadzki, 21 lat

Hubert Gromadzki

Wymiary:

98/75/92

184 cm

Z jakiego miasta pochodzisz? Rzeszów

Twoje aktualne miejsce zamieszkania? Kraków

Ukończone szkoły: Ukończyłem IV liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie.

Czy masz rodzeństwo? Mam siedmioro rodzeństwa: najstarszy Franciszek lat 26 lat, Wojciech 25 lat, Kasia 23 lata, Julia 22lata, Justyna 17 lata, bliźniaki: Diana i Gromosław 11 lat.

Co jest twoją pasją? Mam kilka pasji w życiu, pierwszą i najważniejszą jest zamiłowanie do perkusji, już od 6 roku życia uczyłem się grać na perkusji w szkole muzycznej, aktualnie gram w zespole rockowym "Hearts Hunters". Drugą pasją której poświęciłem sporą część swojego życia jest modelarstwo, którym zaraził mnie mój brat Franciszek. To z nim sklejałem pierwsze modele redukcyjne. Wielokrotnie wygrywałem różne konkursy modelarskie. Aktualnie pochłoną mnie całkowicie świat J.R.R.Tolkiena. Rzeźbie i maluje malutkie figurki z tamtej krainy zwanej "Śródziemiem" oraz tworzę makiety charakterystyczne dla tamtych krajobrazów. Mam jeszcze swoje trzecie hobby, sport. Jako 3 latek dzięki mojemu tacie nauczyłem się jeździć na łyżwach, później na rolkach by w podstawówce stworzyć lokalną drużynę 10-latków grających pod moim domem w hokeja. Próbowałem również swoich sił w zawodach, które wygrywałem. Oprócz tego kocham grać w koszykówkę.

Jak spędzasz wolny czas? Gram w gry planszowe, sam posiadam całkiem sporą kolekcję.

Kto jest dla ciebie wzorem? Moim autorytetem są rodzice, to im zawdzięczam to kim jestem. W przyszłości chciałabym osiągnąć coś równie wielkiego jak oni, niektórzy z was pewnie zapytają "co oni takiego wielkiego zrobili?". Odpowiedź jest prosta, stworzyli najcudowniejszą rodzinę na tym świecie, z której jestem dumny całym swoim sercem.

Twoje motto życiowe? Twórz, marz działaj i nigdy się nie poddawaj.

Co cię zachwyca? Myślę, że nie ma słów do opisania fascynacji z sukcesów swojego potomstwa.

Fashion film Huberta Gromadzkiego
Fashion film Huberta Gromadzkiego
Mama Huberta szczerze mówi, co myśli o jego zachowaniu!
Mama Huberta szczerze mówi, co myśli o jego zachowaniu!
Pozostałe wiadomości