Aktualności

Złoty bilet i nowi uczestnicy Top Model. Podsumowanie 2. odcinka 

Aktualności

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński przyznali złoty bilet. Zobacz podsumowanie 2. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 11., odcinek 2.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński podjęli kilka ważnych decyzji w 11. edycji "Top Model". Aleksandra Helis zdobyła złoty bilet. Jako pierwsza zamieszka w domu modelek i modeli. Na castingu zrobiła oszałamiające wrażenie na jurorach. Poznaliśmy również kolejne uczestniczki i uczestników programu. Michał Piróg na castingach towarzyszył kandydatkom i kandydatom za kulisami show.

W 2. odcinku, 11. sezonu "Top Model" do udziału w następnym etapie zakwalifikowali się m.in.: Gina Kubik, Maciej Skiba, Wiktoria Jasuwienas, Klaudia Nieścior, Mirosław Ziarek, Adriana Hyzopska.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 11 - odcinek 2.

Top Model: Adriana Hyzopska o tranzycji
Top Model: Adriana Hyzopska o tranzycji
wideo 2/9

Gdzie oglądać "Top Model"?

Na nową edycję programu zapraszamy widzów od 7 września. Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Michał Piróg spotkają się z Wami w środowe wieczory. Premierowe odcinki 11. sezonu "Top Model" w środy o godz. 21:35 w TVN i player.pl.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: TVN