Aktualności

Top Model EXTRA: Uczestnicy wystąpili w pokazie Gosi Baczyńskiej

Aktualności

Top Model: Uczestnicy w pokazie Gosi Baczyńskiej

Zobacz nieemitowany w telewizji fragment "Top Model". To relacja z pokazu Gosi Baczyńskiej połączonego z happeningiem operowym "Aria Di Potenza".

"Top Model" - pokaz kolekcji Gosi Baczyńskiej

W 6. odcinku uczestnicy i uczestniczki "Top Model" brali udział w prawdziwych castingach. Oceniali ich znani polscy projektanci: Gosia Baczyńska i Mariusz Przybylski. Najlepsi mogli uczestniczyć w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Gosia Baczyńska zaprosiła do udziału w pokazie specjalnym aż sześć osób. Szanse na współpracę z projektantką dostali: Krystian Embradora, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Weronika Pawelec, Adrian Nkwamu, Adriana Hyzopska. Razem z nimi wystąpili także uczestnicy i uczestniczki z poprzednich edycji m.in. Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska.

Pokaz kolekcji modowej i kostiumów Gosi Baczyńskiej z okazji Jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej odbył się w sierpniu w warszawskim Teatrze Studio. Był połączony z plenerowym happeningiem operowym "Aria Di Potenza" w reżyserii Krystiana Lady. Wystąpili w nim Małgorzata Walewska, amerykańska barytonistka Lucia Lucas oraz francuski sopranista Théo Imart. Wydarzenie było połączeniem opery, mody i polityki.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Gosia Baczyńska Źródło: TVN

Obejrzyj fragmenty programu "Top Model":

Top Model 11 - odcinek 6.

Top Model: Maciej Skiba odpadł z programu
Top Model: Maciej Skiba odpadł z programuTVN
wideo 2/9

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości