Aktualności

Top Model: Kto dostał się do domu modelek i modeli? Podsumowanie 3. odcinka

Aktualności

Top Model: Uczestnicy 11. sezonu na pokazie
Top Model: Uczestnicy 11. sezonu na pokazieTVN
wideo 2/15

W trzecim odcinku "Top Model" emocje były ogromne. Jurorzy wybrali 13 osób, które dostały się do domu modelek i modeli. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" - odcinek 3.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zaprosili na bootcamp najlepszych uczestników z castingów. Wybrane przez jurorów "Top Model" osoby rywalizowały o udział w finałowym pokazie mody, który gwarantował awans do ścisłego grona uczestników 11. sezonu. Gościem specjalnym był Peyman Amin, juror niemieckiej edycji programu.

Uczestnicy "Top Model 11"

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali 13 osób, które przeszły do kolejnego etapu. Michał Piróg poinformował uczestników bootcampu, że w pokazie mody pójdą ci, którzy otrzymali miejsce w domu modeli. Poznaliśmy osoby, które są w gronie uczestników największego modowego show w Polsce.

Do domu modelek i modeli w 11. edycji "Top Model" dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Top Model: Aleksandra Helis zdobyła złoty bilet
Top Model: Aleksandra Helis zdobyła złoty bilet Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - bootcamp

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników castingów, których zaprosili do kolejnego etapu programu. Za kulisami wspierał ich Michał Piróg. Kandydaci na modeli i modelki, którym udało się przejść casting spotkali się na bootcampcie. Dołączył Fabian Sokołowski, który zdobył srebrny bilet. W 3. odcinku "Top Model" Kasia Sokołowska i Dawid Woliński sprawdzili, jak radzą sobie na wybiegu. Marcin Tyszka wykonał zdjęcia testowe. Joanna Krupa razem z gościem specjalnym Peymanem Aminem pokazali uczestnikom, jak wygląda prawdziwy casting do agencji modelek. Do finałowego pokazu mody zaproszeni zostali najlepsi.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Treści zawierają linki partnera. 

Źródło zdjęcia głównego: TVN