Aktualności

Top Model: Dawid Woliński o Fabianie Sokołowskim. Dlaczego nie dostał się do kolejnego etapu?

Aktualności

Top Model: Dawid Woliński o srebrnym bilecie i Fabianie Sokołowskim

Dawid Woliński skomentował decyzję jurorów. Fabian Sokołowski zdobył srebrny bilet od widzów, ale nie udało się mu dostać do domu "Top Model".

Dawid Woliński o srebrnym bilecie w "Top Model 11"

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników castingów, których zaprosili do kolejnego etapu programu. Kandydaci na modeli i modelki, którym udało się przejść casting spotkali się na bootcampcie. Dołączył Fabian Sokołowski, który zdobył srebrny bilet. Jurorów wspierał gość specjalny, Peyman Amin. Poznaliśmy uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkali w domu "Top Model".

Dawid Woliński wyjaśnił dlaczego Fabian Sokołowski, który otrzymał srebrny bilet po głosowaniu widzów nie dostał się do kolejnego etapu programu. Co wpłynęło na decyzję jurorów?

Myślę, że castingi online, zgłoszenia, zdjęcia to jest jedna sprawa. To jest bardzo potrzebne dla nas, żeby wybrać te osoby. Potem musi iść za tym energia, nie filterków instagramowych, nie muzyczki dodanej, nie kilku wygłupów zrobionych w powtarzaniu w domu i nagraniu na czysto. Musi to być pewnego rodzaju odporność na publiczność, na stres, na to, co dzieje się w studio. Fabian to piękny chłopiec. Nie dał rady energetycznie. Jeżeli to przetrawi w swojej głowie, może wróci do nas za rok w pełnym splendorze - skomentował Dawid.

Zobacz wideo:

Top Model 11: Fabian Sokołowski wygrał srebrny bilet
Top Model 11: Fabian Sokołowski wygrał srebrny bilet Zobacz wideo.

"Top Model" - uczestnicy 11. sezonu

O główną wygraną w 11. edycji "Top Model" rywalizują: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Uczestnicy Top Model 11

Top Model: Uczestnicy 11. sezonu na pokazie
Top Model: Uczestnicy 11. sezonu na pokazieTVN
wideo 2/15

Źródło zdjęcia głównego: TVN