Starsza pani musi fiknąć: Tomasz Szczepanik z mamą w 7. odcinku show TVN

Tomasz Szczepanik zafundował swojej mamie - Bogusi podróż do Tajlandii. Przygotował dla niej wiele zaskakujących zadań. Zobacz zapowiedź 7. odcinka "Starsza pani musi fiknąć".

"Starsza pani musi fiknąć": Tomasz Szczepanik z mamą w Tajlandii

Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zabrał swoją mamę w egzotyczną podróż. Pani Bogusia nigdy nie wyjeżdżała na ekskluzywne wakacje. Teraz atrakcji urlopowych miała z nawiązką. Syn z początku był pełen obaw, czy mama odnajdzie się w tak odmiennym dla siebie miejscu. Z każdą chwilą spędzoną w Tajlandii, utwierdzał się w przekonaniu, że ta wyprawa może być dla niej… lekkim szokiem. Tę podróż zapamiętają na długo!

7. odcinek programu "Starsza pani musi fiknąć" 16 października o 21.30 w TVN.

Oglądaj program "Starsza pani musi fiknąć" w player.pl >

"Starsza pani musi fiknąć" - odcinki

W programie "Starsza pani musi fiknąć" dzieci i rodzice przeżyli niesamowite przygody. Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udały się na niezapomnianą wyprawę.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedziały, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadały za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostało to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzili się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

Starsza pani musi fiknąć - wzruszające chwile i ekstremalne zadania

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie