Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk i jej mama bohaterkami 8. odcinka

Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk z mamą w 8. odcinku

Joanna Jędrzejczyk zaprosiła mamę na wyprawę do Meksyku. Obejrzyj zapowiedź 8. odcinka "Starsza pani musi fiknąć".

Joanna Jędrzejczyk z mamą w programie "Starsza pani musi fiknąć"
Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Sportsmenka już od dawna namawiała mamę na wspólny wyjazd, ale jak dotąd nie było okazji. Program "Starsza pani musi fiknąć" stanowił doskonały pretekst do tego, by spędzić razem egzotyczne wakacje. Ale nie był to taki typowy wypoczynek. Skoro mama nie widziała nigdy ani jednej walki swojej córki, to ta podróż była idealnym zadośćuczynieniem. Anna Jędrzejczyk, wspólnie z córką, przeżyły mnóstwo szalonych i budzących grozę chwil, w których adrenalina wyzwalała się z prędkością światła.
8. odcinek programu "Starsza pani musi fiknąć" 23 października o 21.30 w TVN.
"Starsza pani musi fiknąć" - odcinki
W programie "Starsza pani musi fiknąć" dzieci i rodzice przeżyli niesamowite przygody. Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udały się na niezapomnianą wyprawę.
Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedziały, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadały za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostało to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzili się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!
Starsza pani musi fiknąć - wzruszające chwile i ekstremalne zadania
Starsza pani musi fiknąć - wzruszające chwile i ekstremalne zadania

Źródło zdjęcia głównego: TVN