Ślub...: Kasia i Pawel żegnają się z gośćmi. Otrzymali piękne życzenia

Ślub...: Kasia i Pawel żegnają się z gośćmi. Otrzymali piękne życzenia

Kasia i Paweł od razu przypadli sobie do gustu. Zarówno ceremonia zaślubin jak i przyjęcie weselne przyniosły im wiele radości. Wszystko co dobre szybko się kończy! Czas ruszać w podróż poślubną.

PREMIEROWE ODCINKI WE WTORKI O 21:30 w TVN
Kasia i Paweł to jedna z trzech par, którą w 6. edycji eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobrali eksperci: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak oraz prof. Bogusław Pawłowski. Od razu przypadli sobie do gustu i zachwycili się sobą nawzajem już podczas ceremonii zaślubin. Jeszcze bardziej zadowoleni byli, gdy okazało się, że mieszkają bardzo blisko siebie i ... mają wspólnych znajomych. Na wesele dotarli więc w świetnych nastrojach i zachwyceni sobą.
Całe przyjęcie weselne upłynęło im w niezwykle radosnej atmosferze. Świetnie się bawili w towarzystwie swoim i swoich bliskich. Wszystko co dobre szybko się jednak kończy. Po kilku godzinach wybornej zabawy para młoda musiała pożegnać się z gośćmi i udać na spoczynek. Zanim jednak wyszli z przyjęcia, usłyszeli mnóstwo pięknych słów od swoich przyjaciół oraz rodziny.
ZOBACZ TEŻ:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Kasia i Paweł zachwyceni sobą!
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Kasia i Paweł zachwyceni sobą!
NA CZYM POLEGA NASZ EKSPERYMENT?
Nasi psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.
Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?
SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ W POPRZEDNIM ODCINKU:
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Przed ślubem Tomasz zaproponował Pani burmistrz partyjkę brydża
wideo 2/5