Adam wyczuwa, że Asia jest bardzo szczerą osobą

Adam wyczuwa, że Asia jest bardzo szczerą osobą

Joanna i Adam w podróży poślubnej

Joanna z Adamem tworzą parę, której początek znajomości wygląda nieco inaczej od pozostałych dwóch małżeństw. Ich relacja jest bardziej zachowawcza, a bliskość fizyczna, polegająca na przytuleniu, czy trzymaniu się za rękę, dopiero przed nimi. Oboje spędzają dużo czasu na wspólnych rozmowach i żartowaniu. Joasia zwróciła uwagę, że Adam jest bardzo dobrym słuchaczem i stara się realizować pomysły Asi.Natomiast Adam wyczuł w swojej żonie osobę niezwykle szczerą. Jedynym tematem, którego Joanna woli nie poruszać jest jej poprzedni związek, który uczestniczka traktuje jako swoją porażkę - jej relacja rozpadła się po wielu latach. Adam stara się nie naciskać na Joanne i pozwala jej mówić o sobie tyle, na ile jest gotowa.

Adam stara się słuchać Joanny, co bardzo jej imponuje

Za nami trzy wesela - Agnieszki i Wojtka, Oliwii i Łukasza oraz Joanny i Adama. Każde z nich było mieszanką radości, niepewności i wielkich nadziei.

Ślub Agnieszki i WojtkaUroczystość przebiegła niezwykle wesoło i ciężko uwierzyć, że Państwo Młodzi poznali się dosłownie przed chwilą.Agnieszkę i Wojtka nie opuszczał tego dnia dobry humor, co dało się zauważyć podczas składania przysięgi.Podczas wesela parkiet rzadko kiedy bywał pusty. Obie rodziny bawiły się, jakby znały się od wielu lat. Było to ogromne zaskoczenie dla mamy Agnieszki, która przyznała, że widzi w Wojtku szansę na szczęście córki.Okazało się, że mama Wojtka i Agnieszka urodziły się tego samego dnia i miesiąca. Obie panie od razu zapałały do siebie sympatią. Mama Wojtka nie kryje, że jest zachwycona synową i liczy, że małżeństwo przetrwa.Jednym z obowiązkowych punktów każdego wesela jest pierwszy taniec Pary Młodej. Dla uczestników programu był to wyjątkowo stresujący moment, ponieważ wcześniej nie mieli szans na jakiekolwiek próby.Agnieszka i Wojtek poradzili sobie z zadaniem celująco. Ciężko uwierzyć, że para poznała się raptem kilka godzin temu. Ślub i wesele Joanny i AdamaPo Adamie i Joannie widać było ogromny stres, który towarzyszył im niemalże do końca wesela. Asia, która jest niezwykle spokojną i nieco wycofaną osobą miała duże problemy z odnalezieniem się w sytuacji. Para w Urzędzie Stanu Cywilnego praktycznie na siebie nie patrzyła.Dopiero w drodze na wesele oboje mieli chwilę czasu na wspólną rozmowę, której temat okazał się wyjątkowo zaskakujący.Podczas wesela Adam starał się rozładować atmosferę i chętnie żartował z zaistniałej sytuacji. Joanna, po po której było widać radość zmieszaną z zdezorientowaniem udało się wydusić do gości kilka słów. O ile początek wesela był nieco trudny, tak w dalszych godzinach zabawa rozkręciła się już na dobre. Adam i Joanna spotkali się z bardzo dobrym przyjęciem obu rodzin, co dodało im otuchy.Ślub i wesele Oliwii i ŁukaszaOliwia i Łukasz są parą, która od początku wywołała ogromny entuzjazm. Bliscy i znajomi uczestników przyznali, że oboje bardzo do siebie pasują i może się okazać, że wybór ekspertów jest strzałem w dziesiątkę.W drodze na wesele para ma szansę zamienić ze sobą kilka zdań. Młodym nie brakuje tematów do rozmowy, co jest dobrym znakiem. Państwo Młodzi wymieniali się swoimi doświadczeniami związanymi z udziałem w programie.

Agnieszka i Wojtek wzięli ślub!

PRZED EMISJĄ W TV: Agnieszka "Jego mama jest przecudowna"

Pierwszy taniec Państwa Młodych

Joanna i Adam powiedzieli sobie TAK!

Adam: "Zamówiłem świnię, bo chciałem mieć świnię"

Przemowa Pana Młodego mogła zaskoczyć gości

Oliwia i Łukasz zakładają obrączki!

Po hucznym weselu, które trwało do późnych godzin nocnych para poleciała w swoją podróż poślubną.Kierunek? Malta. Oliwia i Łukasz mają szansę bliżej się poznać i sprawdzić, czy ich relacja ma szansę się rozwinąć. Długie spacery, zwiedzanie miasta są idealną okazją na długie rozmowy. Łukasz przyznaje, że sam jest zaskoczony, jak dobrze dogaduje się z Oliwią i jak wiele tematów ich łączy.Która para przetrwa miesięczny eksperyment i zdecyduje się pozostać w małżeństwie? Zdania są ciągle podzielone. Wszystko okaże się za kilka tygodni.Pamiętajcie, że wszystkie odcinki możecie oglądać na Player.pl

Łukasz: "Sam byłem miło zaskoczony, że praktycznie cały czas rozmawialiśmy"

Łukasz zachwycony swoją żoną

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kacper musiał pokonać ogrom trudności w życiu. Jego występ porusza do głębi

Kacper musiał pokonać ogrom trudności w życiu. Jego występ porusza do głębi

"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

"MOJE STARE" - poruszający film Nataszy Parzymies tylko w Playerze!

"MOJE STARE" - poruszający film Nataszy Parzymies tylko w Playerze!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!