Projekt Plaża 2022: KAZADI wystąpiła w Gdańsku!

KAZADI

Podczas Projektu Plaża 2022 w Gdańsku wystąpiła dla Was KAZADI!

Patricia Kazadi to jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia. Kobieta kameleon, od lat śledzimy jej nowe muzyczne, aktorskie oraz telewizyjne odsłony. Mimo tego, iż rola prowadzącej takich kultowych programów jak “YOU CAN DANCE”, “X-FACTOR” czy amerykańskiego “KIDS CHOICE AWARDS” najbardziej przyczyniła się do jej popularności - jej największą pasją jest muzyka.
Już w wieku dwóch lat stawiała swoje pierwsze kroki na deskach teatrów a dzisiaj KAZADI ma pół miliona obserwatorów na swoich social mediach, 10 mln wyświetleń swoich teledysków oraz 3 nominacje do WIKTORÓW.
KAZADI
KAZADI KAZADI
Jej pierwsze oficjalne wydawnictwo zagwarantowało jej dzika kartę na festiwalu w Opolu, oraz zaowocowało współpracą z francuska gwiazda muzyki pop - Mattem Pokora. Ich utwór “Wanna feel you now” przez kilka tygodni utrzymywał się na szczytach list przebojów w Polsce, Belgii oraz Francji i ma 7 mln wyświetleń na Youtube.
KAZADI ma na koncie jeszcze dwa krążki - swiąteczny CHRISTMASLAND oraz DARK POP RMXT, z którego pochodzi jej ostatni singiel ‘Steppin’ on my heart’. Jej muzyka została doceniona również w Afryce - w 2016 roku otrzymała nagrodę BILILY AWARDS za najlepszy teledysk roku.
KAZADI nie zamierza zwalniać tempa, obecnie pracuje nad nowym materialem na płytę i trasę koncertowa, oprócz tego dalej rozwija się na polu producenckim, aktorskim, fashion oraz beauty.
Zobacz też:
Pozostałe wiadomości