Projekt Plaża: weekend 16-18.07 w Dziwnowie!

Ekipa TVN, Eurosport i Player wspólnie wyruszy w podróż po polskim wybrzeżu, zachęcając do wspólnej zabawy, aktywności fizycznych i relaksu przy największych hitach filmowych! Pierwszy przystanek za nami! W zeszły weekend bawiliśmy się w Świnoujściu, a przed nami Dziwnów! Czekamy na Was!

W zeszły weekend Projekt Plaża bawił się w Świnoujściu! Zobacz!

Projekt Plaża 2021 - Świnoujście cz

Projekt Plaża 2021 - Świnoujście cz

Tak bawiliśmy się w Świnoujściu!
Projekt Plaża 2021 - Świnoujście
Projekt Plaża 2021 - Świnoujście
Projekt Plaża 2021 - Świnoujście
Projekt Plaża 2021 - Świnoujście
+14
Zobacz galerię

Tak bawiliśmy się w Świnoujściu!

Tradycyjnie już na plażach nadmorskich kurortów ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do wspólnej zabawy! W tym roku kluczowy jest dla nas sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku!

Nie zabraknie także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. W tym roku w „Strefie Gwiazd” gościć będą znani sportowcy (Eurosport) oraz uczestnicy programów reality-show (PLAYER).

Już w piątek spotkamy się w Dziwnowie!

Dziwnów
Dziwnów
Dziwnów
Dziwnów
Dziwnów
+17
Zobacz galerię

Dziwnów

Gmina Dziwnów położona jest w północno–zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Ciekawie umiejscowiona, pomiędzy trzema akwenami wodnymi: Morzem Bałtyckim od północy, Zalewem Kamieńskim/Zatoką Wrzosowską od południa oraz cieśniną Dziwna łączącą Bałtyk z zalewem,stanowi prawdziwą gratkę dla żeglarzy i miłośników sportów wodnych. Od strony lądowej otoczona lasami, swoim zachodnim krańcem sąsiadując z obszarem Wolińskiego Parku Narodowego, stwarza niemal idealne warunki dla poszukujących aktywnego wypoczynku i zdrowotnych, nadmorskich spacerów. Takie usytuowanie, to także magnes dla inwestorów, bowiem rozbudowana w ostatnich latach infrastruktura (drogowa, wodociągowa, portowa), wysokie miejsca w rankingach inwestycyjnych czy coraz wyższy komfort życia mieszkańców, tworzą tutaj niezwykle solidny fundamentdla rozwoju biznesu.Pełna lista lokalizacji:1) Świnoujście 09-11.07.2021- plaża przy Al. Interferie2) Dziwnów 18.07.2021 - plaża ul. Reymonta3) Międzyzdroje 23-25.07.2021 – plaża przy ul.Cichej4) Kołobrzeg 30.07- 01.08.2021 – plaża przy Kamiennym Szańcu od ul. Sikorskiego5) Darłowo Zachodnie 06-08.08.2021 - teren Hydrobudowy ul. Dorszowa6) Krynica Morska 13-15.08.2021 – plaża od ul.Bulwar SłonecznySponsorzy: Sokołów, Storytel, Starbucks, Novartis, Grohe.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie