Projekt Plaża 2022: Za nami weekend w Krynicy Morskiej!

Projekt Plaża 2022

Ekipa TVN kolejny raz zaprasza do wielkiej wspólnej podróży po polskim wybrzeżu - w skrócie - zapraszamy na Projekt Plaża! Siedem najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, siedem wspólnych weekendów. Od 12 do 14 bawiliśmy się w Krynicy Morskiej!

Jak co roku kluczowe są dla nas: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Nasze plażowe miasteczko tętniło życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostali szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na deskach SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy i trampolina. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekały zajęcia z zumby, siatkówka plażowa, beach tennis oraz streching. Z myślą o najmłodszych powstała strefa „Kids Club”.
Projekt Plaża to nie tylko plażowe miasteczka! Strefa „Letniego Kina i Muzyki” w tym roku działała w wydłużonych godzinach. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy gry i zabawy.
Wieczorami rozgrzewały nas koncerty finalistek programu „Mam Talent!” - w piątek o 20:00 Julia Olędzka, w sobotę o tej samej porze Natalia Capelik-Muianga. Tradycyjnie zadbaliśmy też o kinomaniaków, którzy mogli zrelaksować się przy dobrym filmie w strefie Paramount. Specjalne pokazy filmowe odbywały się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Krynicy oglądaliśmy filmy „World War Z” oraz „Naga Broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga”.
A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będziemy w programie „Dzień Dobry TVN”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zabraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!
Nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy!
Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze social media:
Instagram: projekt_plazatvn
FB: Projekt Plaża
Lokalizacje PROJEKT PLAŻA 2022
  1. 1Gdańsk 19-21.08.2022 – plaża Stogi, wejście 26
Sponsorzy: Sportano, Gshock, Biofarm, Sokołów, Grohe, Żywiec Zdrój, Starbucks, Żabka
Pozostałe wiadomości