Projekt Plaża 2022: Świnoujście - foto relacja!

Projekt Plaża 2022 - Świnoujście

Ekipa TVN rozpoczęła kolejną edycję wielkiej wspólnej podróży po polskim wybrzeżu - w skrócie - to już kolejna edycja Projektu Plaża! Siedem najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, siedem wspólnych weekendów. Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy, aktywności fizycznych i relaksu! Za nami Świnoujście!

Pierwsza miejscowość na trasie Projektu to Świnoujście! Bawiliśmy się od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, a w strefach Kina Letniego Paramount w piątki i soboty od 10:00-24:00 i w niedzielę od 10:00-14:00.
Jak co roku kluczowe są dla nas: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Nasze plażowe miasteczka będą tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! A to dzięki naszej współpracy ze sklepem Sportano! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na deskach SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy i trampolina. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby, siatkówka plażowa oraz beach tennis. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. Natomiast dla fanów Hotelu Paradise przygotowaliśmy spotkania z uczestnikami programu (sobota 13:00, niedziela 12:00).
Dla aktywnych fizycznie i spragnionych wrażeń osób mamy specjalne wyzwanie stworzone we współpracy z marką G-Shock -> wielobój "Find Your G-nius". W jego ramach w sobotę panie, a w niedziele panowie zawalczą o niezwykle atrakcyjną nagrodę. Zwycięzcy otrzymają nowoczesne i modne zegarki. Dla pozostałych uczestników - nagrody pocieszenia w postaci atrakcyjnych gadżetów. A na czym polega nasze wyzwanie? W ramach wieloboju przeprowadzamy 4 konkurencje, które są rozgrywane systemem pucharowym, kto przegrywa w danej konkurencji odpada. Przykładowymi konkurencjami są: puzzle (kto pierwszy ułoży obrazek, wygrywa), celny rzut (rzut zegarkiem do celu) czy turlaj się (turlanie beczki do danego punktu).
Strefa kinowa będzie działać w wydłużonych godzinach. W ciągu dnia zapraszamy do strefy foodtrucków. W piątek o 19:00 wieczór rozgrzeje set Dj’ski od Daaza, a w soboty mini koncert! Tradycyjnie zadbamy też o kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie Kina Letniego Paramount. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Świnoujściu zapraszamy na filmy "Dyktator" oraz „Top Gun".
A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będziemy w programie „Dzień Dobry Wakacje”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!
Nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy!
Lokalizacje Projekt PLAŻA 2022
  1. 1Dziwnów 22-24.07.2022 - plaża od ul. Reymonta
  2. 2Kołobrzeg 29.07- 31.07.2022 – plaża centralna przy molo, wejście 19
  3. 3Władysławowo 05-07.08.2022 – plaża od ul. Hryniewieckiego, wejście 1
  4. 4Krynica Morska 12-14.08.2022 – plaża ul. Bałtycka, wejście 28
  5. 5Gdańsk 19-21.08.2022 – plaża Stogi, wejście 26
Sponsorzy: Sportano, Gshock, Biofarm, Sokołów, Grohe, Żywiec Zdrój, Starbucks
Projekt Plaża: Świnoujście
Pozostałe wiadomości