Projekt Lady: Przed nami 7. odcinek! Zobacz zwiastun!

Projekt Lady: Przed nami 7. odcinek! Zobacz zwiastun!

Dziewczęta z „Projektu Lady” to wulkany emocji! Pora nauczyć się panować nad wybuchami i opanować sztukę zawierania kompromisów. Umiejętności pracy z osobami, z którymi nie do końca znajdują wspólny język, będzie świetnym treningiem. Jak dziewczęta reagują na stresujące sytuacje? Czy będąc pod presją zachowają spokój?

Projekt Lady 6, odc. 7.
Związane trójkami dziewczęta, zajmą się nie tylko codziennymi obowiązkami, ale też otrzymają do wykonania zadanie specjalne. Będą musiały przygotować ognisko. Dużo pracy, wiele działań do skoordynowania, nerwy i walka z czasem. A do tego trzeba będzie blisko współpracować z osobami, za którymi nie do końca się przepada. Czy mimo wszystko, będą umiały się porozumieć i wykonać zadanie? Jak po tym intensywnym dniu uda się wieczorna impreza?
Projekt Lady 6, odc. 7.

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady 6, odc. 7.
Pozostałe wiadomości