Projekt Lady: Ćwiczenia z mentorką Ireną!

Projekt Lady: Ćwiczenia z mentorką Ireną!

Uczestniczki Projektu Lady wyruszą do pracy. Ale zanim to nastąpi, otrzymają wiele cennych wskazówek od mentorek Tatiany i Ireny.

Projekt Lady 6, odc. 8.
Przed uczestniczkami Projektu Lady kolejne ważne zadanie! Przyjadą do Warszawy najpierw na rozmowy z headhunterkami, a potem na staż do różnego rodzaju firm. Za nim ruszyły na podbój stolicy, odbyły ćwiczenia z mentorką Ireną, która pokazała im najróżniejsze scenariusze rozmów z osobami odpowiadającymi za rekrutację!

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Projekt Lady 6, odc. 8.

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady: To zadanie należało do tych przyjemniejszych!
Projekt Lady: To zadanie należało do tych przyjemniejszych!
wideo 2/4

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości