Projekt Lady: Mentorka Irena sprawdziła wiedzę naszych uczestniczek!

Projekt Lady 6, odc. 9
Kolejne trudne zadanie przed naszymi uczestniczkami. Tym razem mentorka Irena sprawdziła wiedzę dziewcząt z zachowania przy stole!
Projekt Lady 6, odc. 9
Projekt Lady 6, odc. 9

Projekt Lady 6, odc. 9

W pierwszym etapie będą musiały zmierzyć się ze słynnym testem zachowania przy stole. Dziesiątki sztućców, kilka dań i… ściśnięty żołądek. Surowy wzrok mentorki Ireny śledzi każdy ruch, każdy wzięty do ust kęs. Oczywiście nie obejdzie się również bez testu z precedencji. Pojawi się też kilka zupełnie nowych i niespodziewanych egzaminów, które zweryfikują zdobytą przez uczennice wiedzę.

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Projekt Lady: Konfrontacja z dorosłym życiem!

Projekt Lady: Wydawnictwo Papierowy Motyl
Projekt Lady: Wydawnictwo Papierowy Motyl
Projekt Lady: ZoZo Design
Projekt Lady: ZoZo Design

Projekt Lady: Konfrontacja z dorosłym życiem!

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości