Projekt Lady: Uczestniczki Projektu Lady odbyły podróż w czasie.

Projekt Lady: Uczestniczki przybyły do Zamku Korzkiew!

Półfinałowy odcinek „Projektu Lady” czas rozpocząć! W poprzednim tygodniu z programem pożegnała się Kasia. Reszta dziewcząt wyruszyła w podróż na drugi koniec Polski. To już ostatnie warsztaty i doświadczenia, następnie poznamy finałową trójkę!

Uczestniczki Projektu Lady odbyły podróż w czasie. Zawitały w XIV-wiecznym Zamku Korzkiew, pod Krakowem. W tym historycznym miejscu, pamiętającym wystawne biesiady, turnieje rycerskie i fascynujące historie, dziewczęta przeżyły niezapomniane chwile. Wizyta w tak starym zamku wzbudziła w nich pewne obawy i nie pozostaną one bezzasadne. Zwłaszcza, że wcześniej ochmistrzyni opowiedziała im pewną legendę o zamkowej służce.
Projekt Lady 6, odc. 11.

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady: Spotkanie z młodymi ludźmi biznesu!
Projekt Lady: Spotkanie z młodymi ludźmi biznesu!
wideo 2/2

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Pozostałe wiadomości