Projekt Lady: Przed naszymi uczestniczkami podróż do Gdańska!

Czas na inspirujący wyjazd do Gdańska. Dziewczęta nie tylko będą zwiedzać miasto, ale też spotykać ciekawych ludzi oraz czerpać życiowe inspiracje.

Projekt Lady 6, odc. 10.
Na nasze uczestniczki czeka wykwintny obiad w ekskluzywnej restauracji z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Popłynęły w rejs jachtem oraz miały parę chwil we własnym towarzystwie, bez nadzoru czujnego oka mentorek. Zakosztowały luksusowego życia. Ale ten wyjazd to nie tylko nagroda, to także kolejna lekcja dla dziewcząt...

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady 6, odc. 10.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Projekt Lady: Ten wernisaż na długo zapadnie w pamięci uczestniczek!
Projekt Lady: Ten wernisaż na długo zapadnie w pamięci uczestniczek!
wideo 2/5
Pozostałe wiadomości