Projekt Lady: Kolejne trudne zadanie przed dziewczynami!

Projekt Lady: To zadanie należało do tych przyjemniejszych!

Kolejne trudne zadanie przed naszymi uczestniczkami! Ponownie będą musiały pokonać swoje największe lęki! Zobacz fragment 7. odcinak Projektu Lady!

Projekt Lady 6, odc. 7.
Qczaj znów odwiedzi dziewczęta. Razem z Tatianą, zabierze je na „walk in the sky”, czyli zejście po fasadzie budynku, mierzącego około 40 metrów wysokości. Pokażą im jak stawiać czoła lękom, walczyć ze swoimi słabościami oraz nauczyć się radzić sobie z sytuacjami, które je przerastają. Sport ekstremalny z pewnością wzbudzi w uczestniczkach wiele obaw i wywoła niepokój. Czy staną oko w oko ze swoim strachem i podejmą wyzwanie?

O czym jest 6. sezon?

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczyło tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu Lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.
Projekt Lady 6, odc. 7.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Pozostałe wiadomości