Projekt Lady: Zobaczcie zwiastun 5. odcinka!

Zobacz zwiastun najbliższego odcinka Projektu Lady!

Projekt Lady 6, odc. 5.

O czym będzie 5. odcinek Projekt Lady?

Kobiecość – jak pojmują ją uczestniczki programu „Projekt Lady”? Dlaczego nie potrafią jej z siebie wydobyć? Dlaczego czasem mylą ją z wulgarnością? Jak pozostać jednocześnie sobą i podkreślić kobiecość? Małgorzata Rozenek-Majdan porozmawia z dziewczętami o stereotypach dotyczących kobiet. Jak postrzegają same siebie i jak inni je widzą? Na co mężczyźni zwracają u nich uwagę i czy aby na pewno chcą być w taki sposób odbierane? Małgorzata podzieli się z uczestniczkami także swoimi doświadczeniami. Opowie jak silne i odważne kobiety walczą ze wszystkimi stereotypami, hejtem czy shamingiem oraz zaprosi uczestniczki do stworzenia virala. Na tę propozycję uczennice Projektu Lady zareagują bardzo entuzjastycznie i szybko zabiorą się do pracy.
Projekt Lady 6, odc. 5.
Jaki będzie jej efekt? Kobiecość to także świadomość swojego ciała, naturalność i przełamanie wstydu. Zajęcia z tańca będą ku temu wspaniałą okazją. Zwłaszcza, że dziewczęta będą uczyć się bachaty w parach. Towarzyszyć im będą przystojni mężczyźni. Podczas tych warsztatów wyjdą na światło dzienne ich demony. Która z uczestniczek będzie musiała stanąć z nimi oko w oko? Turniej tańca będzie prawdziwym sprawdzianem, na ile potrafią poradzić sobie z własnymi lękami.
Projekt Lady 6, odc. 5.
A skoro o demonach mowa, to Tatiana Mindewicz-Puacz, umie je przepędzać jak nikt inny. Rozmowa o związkach nie będzie należała do najłatwiejszych. Dlaczego dziewczęta boją się zaufać partnerom? Co pcha je do zdrady? Dlaczego niektóre z nich nie wierzą już w związki? Wieczorne wyjście do teatru uczestniczki zapamiętają do końca życia. Pod przykrywką zakosztowania sztuki, kryje się bowiem niespodzianka. To co będzie działo się na scenie wywoła w dziewczętach zażenowanie, wstyd i zniesmaczenie. Tego wieczoru będą miały ochotę zapaść się pod ziemię. Co wzbudzi w nich tak silne emocje?

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE >

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU >

Pozostałe wiadomości