Laura Wawrzynowicz

18 LAT, WARSZAWA
Laura to świadoma swojej urody uwodzicielka. Na niewygodne pytania odpowiada rozbrajającym uśmiechem. A jej codzienność składa się głównie z przyjemności. Mama – zapracowana dyrektorka i tata muzyk dawali Laurze sporo luzu.
Rozpieszczona dziewczyna, która beztrosko płynie przez życie. Miała trochę problemów wychowawczych i z nauką. Po skończeniu liceum postawiła na swój największy atut - nieprzeciętną urodę i postanowiła podbić Instagram. Kręcą ją alkohol, faceci i szybkie samochody. Największym wrogiem Laury, jest ona sama. Czuje się wyjątkowa i lepsza od innych dziewczyn. Ma 2 - 3 najbliższe koleżanki. Raczej nie jest osobą, która przewodzi grupie.
Uważa że jest kobietą wielu talentów, a od zdobycia świata dzieli ją tylko własne lenistwo. „Projekt Lady” to dla niej szansa, by obudzić się z marazmu, skończyć z imprezami i rozpocząć szlifowanie jednego ze swoich talentów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

LAURA ODPADŁA JAKO PIERWSZA

Laura jako pierwsza musiała opuścić "Projekt Lady". Decyzją mentorek odpadła w 2. odcinku programu. Wpłynęło na to przede wszystkim jej nastawienie. Ewidentnie specjalnie zwracała na siebie uwagę, co wywoływało złość w pozostałych uczestniczkach. Przykład takiego zachowania możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także grafiki z tekstami z 2. odcinka:

Pozostałe wiadomości