Znał dobrą odpowiedź, ale wolał nie ryzykować. Wygrał ćwierć miliona!

Tomasz znał odpowiedź na pytanie za pół miliona, jednak nie był na tyle przekonany, żeby zaryzykować po raz kolejny. Postanowił zrezygnować i ostatecznie wygrał 250 000 zł.

Profesjonalista, który może rozwiązać problemy, o których nawet nie wiesz, że je masz, metodami, których nie zrozumiesz - tak Tomasz Otręba opisuje swój obecny zawód. Tomasz jest analitykiem aktuarialnym, czyli w uproszczeniu specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń. Ścisły umysł i dobra intuicja pozwoliły mu dojść do pytania za pół miliona!

3 pytania dzielą go od miliona! Czy padnie główna wygrana?

Przy tym pytaniu również przeczucie go nie zawiodło i okazało się, że znał dobrą odpowiedź. Jednak Tomasz postanowił nie ryzykować i ostatecznie wygrał 250 000 zł. Gratulujemy imponującej gry!

Zobaczcie jeszcze raz fragmenty programu z jego udziałem i pamiętajcie, że premierowe odcinki "Milionerów" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:55. Bądźcie z nami!

A jeśli Wy także chcecie spróbować swoich sił w "Milionerach" - zgłoście się już teraz. Casting wciąż trwa! Może to Ty zostaniesz kolejnym polskim milionerem?

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!