Największe wygrane w tym tygodniu

Za nami pierwszy tydzień emocji i wielkich wygranych w "Milionerach". Zobacz najciekawsze fragmenty!

Najbliżej głównej wygranej był Tomasz - profesjonalista, który może rozwiązać problemy, o których nawet nie wiesz, że je masz, metodami, których nie zrozumiesz - tak opisuje swój obecny zawód. Tomasz jest analitykiem aktuarialnym, czyli w uproszczeniu specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń. Ścisły umysł i dobra intuicja pozwoliły mu dojść do pytania za pół miliona!

Przy tym pytaniu również przeczucie go nie zawiodło i okazało się, że znał dobrą odpowiedź. Jednak Tomasz postanowił nie ryzykować i ostatecznie wygrał 250 000 zł.

Gdyby zaufała publiczności, wygrałaby ćwierć miliona!

Weronika - studentka renomowanej madryckiej uczelni - także była w zaawansowanej drodze do miliona! Do drugiej kwoty gwarantowanej - 40 000 zł doszła bez pomocy kół ratunkowych. Dopiero przy pytaniu za 125 000 zł potrzebowała pomocy i postanowiła wykorzystać telefon do przyjaciela. Tata pomógł wygrać Weronice 125 000 zł - odrzucił dwie odpowiedzi i powiedział "radź sobie sama". Po wykorzystaniu koła pół na pół udało się zaznaczyć poprawną odpowiedź. Milion był coraz bliżej.

Pytanie za 250 000 zł wymagało pomocy publiczności. Mimo, iż 54% widowni wskazało poprawną odpowiedź, Weronika nie była przekonana i postanowiła zrezygnować. Ostatecznie wygrała 125 000 zł.

"Zjadł zęby" na tym pytaniu i ma gwarantowane 40 tysięcy!

Dominik brawurowo doszedł do drugiej gwarantowanej kwoty. Ma 40 000 zł i wszystkie koła ratunkowe! Zajdzie daleko? Tego dowiecie się w kolejnym odcinku. Pamiętajcie, że "Milionerów" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:55!

A jeśli Wy także chcecie spróbować swoich sił w "Milionerach" - zgłoście się już teraz. Casting wciąż trwa! Może to Ty zostaniesz kolejnym polskim milionerem?

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!