MasterChef Junior: Poznaj zwycięzcę 7. edycji!

Nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliśmy! Finał 7. edycji MasterChefa Juniora dobiegł końca. Która z finalistek została uznana za najlepszą młodą szefową kuchni w Polsce? Zobacz!

Ale zanim to nastąpiło, do kuchni MasterChefa Juniora wrócili wszyscy uczestnicy siódmej edycji, żeby wraz z jurorami oraz gośćmi specjalnymi gotować i bawić się w ten wyjątkowy wieczór. Zadaniem trzech drużyn, prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka, było przygotowanie przepysznego dania makaronowego.
W rolę jurorów wcielili się finaliści 10. edycji MasterChefa - Maciek Regulski, Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk i Mariusz Kisiel! Dania przygotowane przez drużyny zachwyciły jurorów swoimi smakami, w wyniku czego... Wszyscy okazali się wygrani!
Później nadszedł czas na finałowe gotowanie i pojedynek na najlepsze menu degustacyjne - godne tytułu MasterChefa Juniora. Wszystkie dania wyszły smakowicie. Przed Jurorami było trudne zadanie - przy takim poziomie trudno było wyłonić tylko jednego zwycięzcę 7. edycji.
Jedna finalistka jednak wyróżniła się szczególnie. Dzięki temu tytuł MasterChefa Juniora zdobyła... Helenka Kłobucka! Gratulujemy!
Zobacz przepisy z 10. odcinka! Wszystkie odcinki 7. edycji MasterChefa Juniora dostępne na platformie Player.pl!
Hela