Złota płyta dla Piotra Lisieckiego!

Piotr Lisiecki w finale III edycji "Mam Talent!"
Piotr Lisiecki w finale III edycji "Mam Talent!"
Źródło: Grzegorz Press
Z przyjemnością informujemy że debiutancki album Piotra Lisieckiego „Rules Changed Up” sprzedał się w nakładzie ponad 15 tysięcy egzemplarzy i osiągnął status złotej płyty.

Album "Rules Changed Up" miał premierę 27kwietnia. Główną siłą płyty jest oczywiście gitara akustyczna i charakterystyczny wokal Piotrka, ale nie zabrakło też pięknych klawiszy, kontrabasu czy trąbki. Na płycie gościnnie zagrali m.in. Bartek Królik, Marek Piotrowski, Łukasz Golec i Robert Amirian.

Oprócz autorskich kompozycji Piotra Lisieckiego na płycie znalazły się 3 covery, które wykonał w programie Mam Talent – „Ain’t No Sunshine”,„Lost” oraz „Jolene”.

6 grudnia zaś do sklepów trafiła edycja specjalna albumu. Nowe wydawnictwo zostało poszerzone o album DVD, na którym znalazł się zapis koncertu Piotra z zespołem, zarejestrowanego w warszawskim klubie Hybrydy (produkcja Top Management) oraz unikatowe, kolekcjonerskie materiały „zza kulis”, przedstawiające kilkumiesięczną drogę muzyczną i medialną tego wyjątkowego Artysty. Jeśli komuś zabrakło emocji, jakie towarzyszyły występom Piotra w "Mam Talent!", tym razem otrzyma je z nawiązką.

Na płycie DVD znajdziemy dodatkowo zaskakujące wykonania utworów: "If I Were a Rich Man", "In The Ghetto", "Hit The Road Jack", a także angielskie wykonanie singlowej piosenki "Gra o Wszystko".

Już w styczniu Piotr wraz zespołem wyjedzie do Madrytu, gdzie zagra specjalny koncert na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz zrealizuje swój kolejny wideoklip.

Reedycji albumu towarzyszy również premiera oryginalnych gadżetów dedykowanych osobie Piotrka Lisieckiego.

WIĘCEJ O PIOTRZE LISIECKIM

Autor: Paulina Lipka

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Press

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!