Mam Talent!: TOP 5 castingowych występów 11. edycji

Jury "Mam Talent!" kłóci się o półfinalistów
Jury "Mam Talent!" w składzie: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak nie dało im szansy na półfinał. Zobacz czy słusznie.

Na castingach do naszego programu pojawiło się mnóstwo utalentowanych ludzi. Niestety było tylko 40 miejsc w półfinale. Kogo najbardziej Wam brakowało w półfinale 11. edycji?

Przedstawiamy nasz TOP 5:

1. Igor Sobierajski

Igor jest niewidomy od urodzenia. W wieku 8 lat trafił na profesjonalne lekcje do Szkoły Muzycznej I stopnia w Bydgoszczy. Chciałby sprawiać radość ludziom, przez swoją muzykę i udowodnić, że niepełnosprawność nie stanowi żadnych barier.

2. Dünayev//Søppel

"Mam Talent!": Dünayev//Søppel

Student szkoły filmowej i... nerd z korporacji - oni tworzą oryginalny duet Dünayev//Søppel. Agnieszka Chylińska słuchała ich w pełnym skupieniu.

3. Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak wybrał niezwykle trudny utwór - "Zacznij od Bacha". Jego interpretacja wzruszyła Agnieszkę Chylińską do łez, a chłopiec po występie dostał owację na stojąco.

4. Erith

Kiedy miała 8 lat, zaczęła tworzyć proste piosenki. ”Przerobiła” wiele gatunków muzycznych, grała w ciężkich klimatach grunge’owych, w stylu 'Alice in Chains", miała zespół. Potem pojawiła się elektronika i solowe projekty. W maju 2015 pierwszy raz umieściła swój utwór w sieci - o tytule „In the way”.

"Mam Talent!": Erith

5. Ton der Kinderen

Ton der Kinderen jest samoukiem. Publiczne występy bardzo go stresują, ale postanowił przezwyciężyć soją blokadę i stanąć przed publicznością i jury "Mam talent!". To była świetna decyzja! Zachwycił swoją nietypową barwą głosu i ciepłą osobowością. Małgosia Foremniak w trakcie występu powiedziała: "Kocham go, jest cudowny."

"Mam Talent!": Ton der Kinderen

Pamiętajcie, że wszystkie sezony "Mam Talent!" możecie oglądać w Player.pl

Tej jesieni rusza 12. edycja "Mam Talent!". Tylko tutaj jury - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - ma do czynienia z talentami tak wyjątkowymi. Kto tym razem zdobędzie główną nagrodę i stanie się sławny w całym kraju?

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości