Najlepsze teksty jury w pierwszym półfinale!

Który z jurorów miał najbardziej celne uwagi? Zobacz najciekawsze wypowiedzi jury z pierwszego półfinału.

Było wzruszenie, były krzyki, ale było również wiele surowych ocen.
Już po pierwszym występie Agnieszka Chylińska krzyczała: "Uwielbiam, kiedy daje się ludziom szansę a oni robią z tego maksymalny czad". "To było więcej niż spoko" - tak ten sam zespół skomentował Kozyra. "W końcu pokazaliście jak wykręcać ciała"- dodał.
Jury komentowało nie tylko talent, ale także wygląd zawodników. "Wyglądacie apetycznie, ale zatańczyłyście dużo gorzej" - powiedziała o formacji Spoko Małgosia Foremniak. Robert Kozyra zachwycał się Darią Zawiałow - "Wygladasz jak milion dolarów". "Wyglądasz trochę jak struś umoczony w atramencie" - żartowała Agnieszka Chylińska.
Nie brakowało negatywnych opinii. "Za mało było show". "Dobry wojownik musi być precyzyjny, dziś tę walkę przegraliście" - powiedziała Foremniak o występie Kung Fu Dynamic. "Nie uniosłeś poprzeczki" - powiedział Kozyra o Macieju Sikorskim. "Nie śmieszyło mnie tym razem" - potwierdziła Chylińska. "Pomysł by straszny. To było aż tak złe, że aż mi się serce zatrzymało" – powiedziała przewodnicząca genialnemu skrzypkowi. "To była popelina". "Wy zostaliście przy kiczu" "Dupy nie urwało" - to usłyszeli panowie z Vip 54 od jurorów. "Przekombinowałaś tę piosenkę, to był słaby występ"- Tak występ Ani Dudek skomentował Kozyra.
Dla niektórych uczestników jurorzy byli bardziej łaskawi. "To był jeden z najpiękniejszych występów jakie w życiu widziałem" – wyznał Kozyra po występie Mira Art. Małgosia Foremniak przyznała, że nie zawiodła się. "Pokazałyście nam prawdziwą sztukę". "Ty wchodzisz na scenę i wypełniasz ją" - stwierdził Kozyra oceniając występ Skickiego.
Nie zabrakło przewrotnych opinii: "To był nierówny występ, część śpiewana była bardzo dobra, a rapowana część rewelacyjna" – zachwycał się Darią Robert Kozyra. "Jesteś obrzydliwie zdolna" - żartowała o wokalistce Foremniak. Małgosia Foremniak tak zachwyciła się możliwościami wokalnymi Dudek. "Ty swoim głosem możesz wbijać gwoździe".
A która wypowiedź była Waszym zdaniem naciekawsza, wpisujcie swoje typy na forum.
Autor: Agata Bonicka