Najlepsze teksty jury w pierwszym półfinale!

Najlepsze teksty jury w pierwszym półfinale!
Najlepsze teksty jury w pierwszym półfinale!
Który z jurorów miał najbardziej celne uwagi? Zobacz najciekawsze wypowiedzi jury z pierwszego półfinału.

Było wzruszenie, były krzyki, ale było również wiele surowych ocen.

Już po pierwszym występie Agnieszka Chylińska krzyczała:"Uwielbiam, kiedy daje się ludziom szansę a oni robią z tego maksymalny czad"."To było więcej niż spoko" - tak ten sam zespół skomentował Kozyra."W końcu pokazaliście jak wykręcać ciała"- dodał.

Jury komentowało nie tylko talent, ale także wygląd zawodników."Wyglądacie apetycznie, ale zatańczyłyście dużo gorzej" - powiedziała o formacji Spoko Małgosia Foremniak.Robert Kozyra zachwycał się Darią Zawiałow - "Wygladasz jak milion dolarów"."Wyglądasz trochę jak struś umoczony w atramencie" - żartowała Agnieszka Chylińska.

Nie brakowało negatywnych opinii."Za mało było show"."Dobry wojownik musi być precyzyjny, dziś tę walkę przegraliście" - powiedziała Foremniak o występie Kung Fu Dynamic."Nie uniosłeś poprzeczki" - powiedział Kozyra o Macieju Sikorskim."Nie śmieszyło mnie tym razem" - potwierdziła Chylińska."Pomysł by straszny. To było aż tak złe, że aż mi się serce zatrzymało" – powiedziała przewodnicząca genialnemu skrzypkowi."To była popelina"."Wy zostaliście przy kiczu""Dupy nie urwało" - to usłyszeli panowie z Vip 54 od jurorów."Przekombinowałaś tę piosenkę, to był słaby występ"- Tak występ Ani Dudek skomentował Kozyra.

Dla niektórych uczestników jurorzy byli bardziej łaskawi."To był jeden z najpiękniejszych występów jakie w życiu widziałem" – wyznał Kozyra po występie Mira Art.Małgosia Foremniak przyznała, że nie zawiodła się."Pokazałyście nam prawdziwą sztukę"."Ty wchodzisz na scenę i wypełniasz ją" - stwierdził Kozyra oceniając występ Skickiego.

Nie zabrakło przewrotnych opinii:"To był nierówny występ, część śpiewana była bardzo dobra, a rapowana część rewelacyjna" – zachwycał się Darią Robert Kozyra."Jesteś obrzydliwie zdolna" - żartowała o wokalistce Foremniak.Małgosia Foremniak tak zachwyciła się możliwościami wokalnymi Dudek."Ty swoim głosem możesz wbijać gwoździe".

A która wypowiedź była Waszym zdaniem naciekawsza, wpisujcie swoje typy na forum.

Autor: Agata Bonicka

podziel się:

Pozostałe wiadomości