"Mam Talent!": Agnieszka Chylińska: Bednarek musiał zostać gwiazdą!

Kamil Bednarek pojawił się w "Mam Talent!" i od razu podbił serca jury. Jego wokal pełen reggae i wyjątkowego rytmu sprawił, że Agnieszka Chylińska wiedziała: ten chłopak będzie gwiazdą!

Kamil Bednarek zajął drugie miejsce w trzeciej edycji "Mam Talent!", i od tej pory jego kariera rozwija się w niezwykłym tempie. Cała Polska pokochała jego reggaeowe przeboje, a Agnieszka Chylińska dała się namówić na małe wspomnienia... Jak pamięta jego pierwszy występ na scenia programu i czy już wtedy wiedziała, że Kamil będzie gwiazdą?

Więcej znajdziecie na „Mam Talent! TV". To jazda bez trzymanki z Agnieszką Chylińską przez 11. edycji programu. Największe wpadki, najzabawniejsze występy, niezapomniani uczestnicy, i występy mrożące krew w żyłach. Gdzie oglądać? „Mam Talent! TV” do zobaczenia online w sobotę na platformie VOD player.pl.

Właśnie ruszyła jedenasta edycja programu "Mam Talent!". Tylko tutaj uczestnicy mogą zaprezentować swoje dziwne, ciekawe, nietypowe i nietuzinkowe umiejętności. Tylko tutaj jury - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola - mają do czynienia z talentami tak wyjątkowymi. Kto zdobędzie główną nagrodę - 300 tysięcy złotych - i stanie się sławny w całym kraju? Oglądajcie nową serię i zobaczcie sami, jakie talenty możecie obejrzeć:

Karolina Majewska na scenie "Mam Talent!"

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!