Zobacz najlepsze momenty 2 odcinka LEGO Masters!

LEGO Masters: Nadchodzi destrukcja! Co wylosowali uczestnicy?
LEGO Masters to najbardziej rozrywkowy program i zupełnie nowa forma zabawy! Najsłynniejsze klocki świata i budowle LEGO, które do tej pory można było zobaczyć tylko w filmach!

LEGO Masters: Poznajcie różowe rubieże wszechświata Maćka i Agnieszki!

Przez cały odcinek drużyny będą się pojedynkować na obiekty kosmiczne zbudowane tylko w jednym celu: totalna destrukcja w slow motion! Drużyny losują jeden z trzech dostępnych sposobów destrukcji swoich budowli: materiały wybuchowe, krater uderzeniowy lub kij baseballowy. Uczestnicy muszą wziąć pod uwagę, że ich budowla ma się rozpaść na kawałki w jak najbardziej efektowny sposób! Na wykonanie zadania uczestnicy będą mieli 8 godzin. Para, której konstrukcja rozpadnie się w najmniej efektowny sposób będzie musiała opuścić program.

LEGO Masters: Wielka eksplozja w stacji badawczej Kajetana i Joanny!

LEGO Masters: Dryfująca stacja kosmiczna Rafała i Jakuba!

LEGO Masters: Kosmiczne monstrum Marty i Marcina!

LEGO Masters: Kosmiczne potwory atakują stację badawczą!

LEGO Masters: Kosmiczny ul Łukasza i Damiana!

OGLĄDAJ W PLAYER.PL>

W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków LEGO. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO i nagrodę 100 tysięcy złotych.

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości