LEGO Masters: Jak wyglądał początek przygody z klockami Agnieszki i Maćka?

LEGO Masters: Jak wyglądał początek przygody z klockami Agnieszki i Maćka?

Każdy fan klocków LEGO zaczynał swoją przygodę z budowaniem w inny sposób. Jak było to w przypadku Agnieszki i Maćka - uczestników "LEGO Masters"?

Przygodę z budowaniem z klocków LEGO można rozpocząć w różny sposób. Jedni dostali swój pierwszy zestaw od rodziców lub innych bliskich, inni z kolei sami nabyli pierwszy "secik", który rozpalił w płomień pasji do tworzenia coraz to bardziej wymyślnych budowli z klocków.
Uczestnicy LEGO Masters Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Początek przygody z LEGO - opowiadają Agnieszka i Maciek!

Agnieszka i Maciek poznali się na castingu do programu. Tam ich sparowano. Jednak od początku złapali wspólny kontakt i rozumieją się bez słów podczas budowania w programie. Każdy wnosi do drużyny inne umiejętności i inne spojrzenie na tworzone konstrukcje. Jak rozpoczęli swoją przygodę z LEGO? Aga po raz pierwszy poznała klocki, kiedy wygrała je w konkursie w przedszkolu, potem zestawy otrzymywała od rodziców i pokochała LEGO od pierwszego wejrzenia. Maciek z kolei swój pierwszy zestaw otrzymał od rodziców. Od tej pory również zakochał się w LEGO i nie wymieniłby tych klocków na żadne inne!
LEGO Masters: Agnieszka i Maciej!
LEGO Masters: Agnieszka i Maciej!
Zobacz także:
LEGO Masters: Hotelowa impreza Rafała i Jakuba!
LEGO Masters: Hotelowa impreza Rafała i Jakuba!
LEGO Masters: Wiktor i Daniel! Tata i syn których połączyła wspólna pasja!
LEGO Masters: Wiktor i Daniel! Tata i syn których połączyła wspólna pasja!

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN