LEGO Masters: Jakie rady mają dla uczestników Damian i Łukasz?

LEGO Masters: Jakie rady mają dla uczestników Damian i Łukasz?

LEGO Masters to najbardziej rozrywkowy program tego sezonu. Podbija serca wszystkich. Zarówno mali, jak i duzi odkryją w sobie pasję do budowania z najsłynniejszych klocków na świecie. 6 drużyn stara się o tytuł "LEGO Masters". Kto go otrzyma? Jakie rady mają dla innych uczestników Łukasz i Damian?

W programie "LEGO Masters" 6 par staje do rywalizacji o tytuł Mistrza LEGO. Komu uda się dotrzeć do finału? Kto pokaże, że zasługuje na bycie najlepszym w budowaniu z klocków, które pokochały miliony ludzi na świecie? To okaże się w przyszłości. Teraz wszyscy muszą zakasać rękawy i ruszyć do boju!
Uczestnicy LEGO Masters Źródło: fot. Cezary Piwowarski

Rady od Łukasza i Damiana!

Łukasz Więcek i Damian Krępa to duet kumpli, którzy poznali się w nowoczesny sposób. Połączyły ich media społecznościowe. Łukasz na co dzień uczy dzieci tańca, a do tego prowadzi jeden z najbardziej znanych fanpage'y w social mediach związany z tematyką klocków LEGO. Damian tworzy muzykę i jest znany pod pseudonimem "Bas Tajpan". Ci dwaj panowie to istna eksplozja radości i pasji do budowania z klocków LEGO. Jakie mają rady dla reszty uczestników? Wszyscy mają się świetnie bawić i nie przejmować niepowodzeniami. Wtedy wszystko pójdzie gładko.
LEGO Masters: Łukasz i Damian!
LEGO Masters: Łukasz i Damian!
Zobaczcie także:
LEGO Masters: Damian i Łukasz zdobywają "Golden Brick"!
LEGO Masters: Damian i Łukasz zdobywają "Golden Brick"!
LEGO Masters: Jak zaprezentowała się budowla Joanny i Kajetana?
LEGO Masters: Jak zaprezentowała się budowla Joanny i Kajetana?