LEGO Masters: Podziel się z nami swoimi sposobami na świetną zabawę!

Konkurs OPPO
Konkurs OPPO
Czy jesteś już fanem programu TVN „LEGO Masters”?! Weź udział w konkursie i napisz jak najlepiej bawisz się ze swoim dzieckiem. Do zgarnięcia fantastyczne nagrody!

Konkurs „Spędzaj czas z TVN”

Czy jesteś już fanem programu TVN „LEGO Masters”? Jeśli jeszcze nie, to zaraz nim zostaniesz! Weź udział w konkursie. Napisz jak najlepiej bawisz się ze swoim dzieckiem i wygraj telefon OPPO Reno4.

Spośród osób, które najciekawiej i najbardziej kreatywnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, Jury wyłoni zwycięzców 5 nagród.

Konkurs trwa do 6.12.2020r

Konkurs OPPO
Konkurs OPPO

Konkurs OPPO

Konkurs
Konkurs

Konkurs

Zwycięzcami nagród w konkursie zostali:

 1. Pan Piotr z Gorzowa Wielkopolskiego
  1. Pan Szymon z Kędzierzyna Koźla
   1. Pan Mariusz z Łodzi
    1. Pan Piotr z Jednorożca
     1. Pani Beata ze Szczecina

      Serdecznie gratulujemy!

      Zapoznaj się z Regulaminem i wypełnij formularz:

      Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Uczestników konkursu pod tytułem "Spędzaj czas z TVN"

      Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

      Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

      Skąd TVN ma Twoje dane?

      Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, gdy zarejestrowałeś/łaś zgłoszenie do udziału w konkursie pod tytułem "Spędzaj czas z TVN" ("Konkurs") poprzez wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej tvn.pl/tvn.pl/legomasterskonkurs

      Jeżeli w wyniku przeprowadzenia Konkursu nabędziesz prawo do nagrody, TVN poprosi Cię o podanie Twojego adresu zamieszkania (adresu do korespondencji), w celu wydania Ci nagrody.

      Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

      TVN przetwarza Twoje dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu weryfikacji uczestnika Konkursu, rozstrzygnięcia Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy Konkursu, publicznego podania imienia, nazwiska zwycięzców Konkursu, dla archiwizacji w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

      TVN przetwarza wskazane dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, którym jest:

      a) umożliwienie uczestnikowi Konkursu wzięcia w nim udziału,

      b) umożliwienie przeprowadzenia Konkursu,

      c) archiwizacja dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

      Dane osobowe w celu opublikowania informacji o zwycięzcach Konkursu przetwarzane są na podstawie wyrażonej zgody, zgodnie z art. 6 lit. a RODO.

      Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

      Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adresu e-mail, adres zamieszkania (adres do korespondencji) jest dobrowolne jednakże nie podanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Konkursie i/lub wydanie nagrody.

      Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?

      Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

      Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

      Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

      Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

      Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

      W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

      Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

      • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
       • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

        Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

        Możemy udostępnić Twoje dane osobowe:

        • podmiotom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie Konkursu, w tym podmiotom z Grupy TVN w celu realizacji celów Konkursu, właściwym organom państwowym, w zakresie bezpośrednio wynikającym z tych przepisów.

         Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

         Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane przez TVN do zakończenia Konkursu. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane ponadto do czasu przedawnienia roszczeń TVN i uczestników Konkursu, związanych z organizacją i przebiegiem Konkursu.

         Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

         TVN nie przekazuje Twoich danych osobowych do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

         Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy tworzyć Twój profil w oparciu o Twoje dane osobowe?

         Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. TVN nie będzie także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

         podziel się:

         Pozostałe wiadomości

         The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

         The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

         MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

         MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

         Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

         Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

         Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

         Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!