Jurorzy LEGO Masters o swoich ulubionych zestawach!

Jurorzy LEGO Masters o swoich ulubionych zestawach!

Wielkie klockowe show LEGO Masters startuje już w sobotę o 20:00!

Z niecierpliwością czekamy na 1. odcinek nowego show - "LEGO Masters". Nasi wspaniali uczestnicy w duetach stworzą niecodzienne budowle. Do sukcesu potrzebna jest odrobina wyobraźni, doza szaleństwa, ale także ułożenia i zgrania ze swoim współtowarzyszem. Wszyscy są gotowi na wyzwania, jakie na nich czekają - konkurencje, o jakich nikt nigdy by nie pomyślał. Będą emocje, wzruszenia, radość. Jedno jest pewne, klocków nie zabraknie! Widzimy się już sobotę o 20:00!
LEGO Masters już w najbliższą sobotę!
LEGO Masters już w najbliższą sobotę!
Najbardziej rozrywkowy program i zupełnie nowa forma zabawy. Pierwszy raz w Polsce najsłynniejsze klocki świata i budowle Lego, które do tej pory można było zobaczyć tylko w filmach!
W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych!