Znamy jurorów "LEGO Masters"!

LEGO Masters to zupełnie nowa jakość rozrywki dla całej rodziny! Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i uwielbiany przez widzów prowadzący Marcin Prokop. Ale to jeszcze nie wszystko! Każdą konkurencję i zaciętą rywalizację będą oceniać jurorzy. Jedno jest pewne - na klockach LEGO zjedli zęby! Kim są?

Jurorzy Lego Masters
Każdy odcinek to zupełnie inny temat i całkowicie nowa budowla. Każdą będą oceniać niezastąpieni jurorzy – Ola Mirecka i Paweł „Brodaty Geek” Duda. Ona jest jedyną Polką, która projektowała dla LEGO. Ponad 3 lata współtworzyła linię LEGO Friends. Pracując w LEGO stworzyła w sumie 15 zestawów zabawkowych. Na jej cześć powstała figurka nazwana jej imieniem „Baby Ola”! Z zawodu jest projektantką i ilustratorką, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Royal College of Art w Londynie.
LEGO Masters to program o kreatywności, którą mamy w sobie już od dziecka, ale często o niej zapominamy w dorosłym życiu. To program o ludziach, którzy nigdy nie przestali się bawić. Ja również zaliczam się do tej grupy i jest to dla mnie ogromna przyjemność wystąpić w tym programie w roli jurorki. Warto go obejrzeć nie tylko, aby zobaczyć spektakularne budowle z klocków, ale też spotkać ludzi, którzy za ich pomocą opowiadają historie i dzielą się swoją pasją. Myślę, że będzie to bardzo inspirujące dla widzów – Ola Mirecka.
Lego Masters - Ola Mirecka
On od trzech lat prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów na YouTube recenzujących zestawy LEGO. Jego recenzje zestawów LEGO stały się punktem odniesienia dla wielu kupujących. Fani czekają z decyzją o wyborze i zakupie zestawu na jego opinie.
Program jest spełnieniem moich marzeń! Mogę być świadkiem rywalizacji pasjonatów LEGO, którzy podzielają moje zainteresowania. A warto go obejrzeć dlatego, że jest to autentyczne przedstawienie miłości do klocków i pokazanie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo z klocków można zbudować absolutnie wszystko! – Paweł Duda.
Lego Masters - Paweł Duda
Program Lego Masters startuje już 14 listopada na antenie TVN!
Lego Masters