Znamy jurorów "LEGO Masters"!

Jurorzy Lego Masters
Jurorzy Lego Masters
LEGO Masters to zupełnie nowa jakość rozrywki dla całej rodziny! Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i uwielbiany przez widzów prowadzący Marcin Prokop. Ale to jeszcze nie wszystko! Każdą konkurencję i zaciętą rywalizację będą oceniać jurorzy. Jedno jest pewne - na klockach LEGO zjedli zęby! Kim są?
Jurorzy Lego Masters
Jurorzy Lego Masters

Jurorzy Lego Masters

Każdy odcinek to zupełnie inny temat i całkowicie nowa budowla. Każdą będą oceniać niezastąpieni jurorzy – Ola Mirecka i Paweł „Brodaty Geek” Duda. Ona jest jedyną Polką, która projektowała dla LEGO. Ponad 3 lata współtworzyła linię LEGO Friends. Pracując w LEGO stworzyła w sumie 15 zestawów zabawkowych. Na jej cześć powstała figurka nazwana jej imieniem „Baby Ola”! Z zawodu jest projektantką i ilustratorką, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Royal College of Art w Londynie.

LEGO Masters to program o kreatywności, którą mamy w sobie już od dziecka, ale często o niej zapominamy w dorosłym życiu. To program o ludziach, którzy nigdy nie przestali się bawić. Ja również zaliczam się do tej grupy i jest to dla mnie ogromna przyjemność wystąpić w tym programie w roli jurorki. Warto go obejrzeć nie tylko, aby zobaczyć spektakularne budowle z klocków, ale też spotkać ludzi, którzy za ich pomocą opowiadają historie i dzielą się swoją pasją. Myślę, że będzie to bardzo inspirujące dla widzów – Ola Mirecka.

Lego Masters - Ola Mirecka
Lego Masters - Ola Mirecka

Lego Masters - Ola Mirecka

On od trzech lat prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów na YouTube recenzujących zestawy LEGO. Jego recenzje zestawów LEGO stały się punktem odniesienia dla wielu kupujących. Fani czekają z decyzją o wyborze i zakupie zestawu na jego opinie.

Program jest spełnieniem moich marzeń! Mogę być świadkiem rywalizacji pasjonatów LEGO, którzy podzielają moje zainteresowania. A warto go obejrzeć dlatego, że jest to autentyczne przedstawienie miłości do klocków i pokazanie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo z klocków można zbudować absolutnie wszystko! – Paweł Duda.

Lego Masters - Paweł Duda
Lego Masters - Paweł Duda

Lego Masters - Paweł Duda

Program Lego Masters startuje już 14 listopada na antenie TVN!

Lego Masters
Lego Masters

Lego Masters

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!